رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی خبر داد ؛ برگزاری نخستین جشنواره فناوری‌‌های نوین شهری در مشهد

رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی از برگزاری نخستین نمایشگاه و جشنواره فناوری‌های نوین شهری به میزبانی مشهد هم‌زمان با مشهد 2017 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل پارك علم و فناوري خراسان ، به نقل از خبرگزاری  فارس در مشهد  دکتر سید حسن علم‌الهدایی ، با اشاره به برنامه‌های متعدد پارک علم و فناوری خراسان رضوی در رخداد بزرگ «مشهد 2017» اظهار داشت: یکی از محورهای برنامه‌های این رخداد بزرگ، استفاده از ظرفیت جوانان متخصص، باایمان و باانگیزه است چراکه با همدلی آن‌ها می‌توانیم از تیم‌های استارت آپی (کارآفرینی) به‌خوبی استفاده کنیم.

وی از برگزاری نخستین نمایشگاه و جشنواره فناوری‌های نوین شهری به میزبانی مشهد همزمان با سال 2017 خبر داد و گفت: این جشنواره می‌تواند خلاقیت‌های فناورانه‌ای را که به رشد اقتصادی کمک می‌کند، به جامعه معرفی کند.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی بهبود خدمات نوین شهری را هدف مهم برگزاری این جشنواره برشمرد و اضافه کرد: این جشنواره می‌تواند فرصتی مناسب برای ارائه دستاوردهای نوین در حوزه فناوری‌های جدید کسب شده در بخش مدیریت شهری باشد.

علم‌الهدایی با اشاره به برگزاری نمایشگاه فناوری و نشست‌های تخصصی با موضوع مدیریت فناوری به‌عنوان برنامه‌های جانبی این جشنواره متذکر شد: قرار است در این جشنواره، پیشرفته‌ترین فناوری‌های موجود برای حل مسائل مدیریت شهری و افزایش کیفیت زندگی شهری به نمایش گذاشته شود.

وی همچنین با اشاره به بخش بین‌الملل این جشنواره یادآور شد: این بخش با مشارکت دانشجویان خارجی مقیم ایران اجرایی می‌شود تا ظرفیت قابل توجهی برای همکاری‌های مشترک میان ایران و کشورهای خارجی در حوزه تکنولوژی ایجاد شود.