تأثير پارک علم و فناوري خراسان به عنوان یک برند علمی در پیشبرد مسیر تجاری سازی طرح هاي شركت هاي فناور و دانش بنيان

مديرعامل شركت آروین برترین فناوران روز بر تأثير ارزشمند پارک علم و علم و فناوري خراسان  به عنوان یک برند علمی در پیشبرد مسیر تجاری سازی طرح هاي شركت هاي فناور و دانش بنيان تأكيد كرد .

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل پارك علم و فناوري خراسان، مهندس سیدامیرحسین ساغرواني مدير عامل شركت آروين برترين فناوران روز اظهار داشت : شرکت آروین برترین فناوران روز (سهامی خاص) از شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری خراسان است که از سال 1387 فعالیت خود را به عنوان شرکت همکار در پارک علم فناوری آغاز نمود ه است.

وي افزود : این مجموعه در قالب تیمی متخصص فعالیت خود را از سال 1383 با تولید نرم افزار های سفارشی و انجام پروژه های خاص در همکاری با شرکت ها و موسسه های معتبر آغاز نموده است.

مهندس ساغرواني با اشاره به زمينه هاي فعاليت شركت آروين برترين فناوران روز  اضافه كرد: حوزه فعالیت شرکت از جهت نوع کاربرد شامل نرم افزارهای شخصي، تلفن گویا، سيستم یکپارچه سازمانی، سیستم اتوماسیون اداری، بازی رایانه ای، كاتالوگCD ، نرم افزار آموزشی و همچنين مشاوره تجارت الکترونیک می باشد.

وي اظهار داشت : طرح راه اندازي اولين سايت ويژه معلولين سازمان بهزيستي خراسان رضوي از جمله طرح هاي شاخص شركت مي باشد كه برای افراد تحصیل کرده و افرادی که دارای فن وهنری در حوزه تولیدات کارگاهی کوچک با استفاده از نیروهای توانمند تحت پوشش بهزیستی هستند صورت مي گيرد .

 وی ادامه داد: در این خصوص موفق به زمینه سازی و آغاز فعالیتی که منجر بستن تفاهم نامه بین پارک علم وفناوری خراسان و سازمان بهزیستی استان خراسان رضوي گردید شدیم و شرکت آروین برترین فناوران روز به عنوان متولی طرح ایده به عمل در حوزه معلولین به سازمان بهزیستی معرفی شد و در حال حاضر حدود 2200 پرونده از افراد تحصیل کرده در بخش معلولین در حال بررسی و گزینش می باشد .

ساغرواني حضور پارک علم و فناوري خراسان را در انعقاد تفاهم نامه ها، برقرای ارتباطات قوی با ادارات و موسسات و بنگاه های اقتصادی برای فراهم نمودن بستری مناسب برای شرکت های پارکی بسيار ارزشمند بيان كرد .

وي در پاسخ به اين سؤال كه عملکرد شرکت خود را چطور ارزیابی میکنید اظهار داشت: با توجه به رشد سریع تکنولوژی در سال های اخیر و به خصوص در زمینه الکترونیک و IT توانسته ایم در کورس بازار حرکت نماییم اما در سال های آتی می بایست در بخش D&R نه تنها شرکت ما بلکه هر شرکتی خواهان در دست داشتن بازار کار است، باید جدیت بیشتری در طرح و توسعه و به روز رسانی فعالیت ها اعمال نماید .

وی طراحی، پیاده سازی و عیب یابی شبکه های کامپیوتری، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی زیر شبکه های مبتنی برCisco ، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی زیر شبکه های مبتنی برMikroTik ، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه هایWireless ، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی سرور های مبتنی بر Microsoft و همچنين طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی سرور های مجازی Hyper-V , VMware و V را از مهمترین برنامه ها، استراتژی ها و اهداف شرکت خود برشمرد.