تولید اولین دستگاه "تجهیز" پیشرفته برش های پیچیده در صنایع نفت و گاز

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، عبدالحسین خارکش مدیرعامل شرکت سامانه دقیق نوین افزار در گفتگو با خبرنگار پارک علم و فناوری خراسان در خصوص فعالیت های این شرکت دانش بنیان اظهار کرد: این مجموعه به طور تخصصی در زمینه کنترلرها و تجهیزات کنترل حرکتی قابل استفاده در سیستم های روباتیک، مکاترونیک و ماشین آلات فعالیت می کند.

خارکش ادامه داد: تاکنون چندین نوع از ماشین آلات صنعتی در زمینه تجهیز کنترل حرکتی با استفاده از نوآوری های بومی طراحی شده است که علاوه بر دوام بالاتر نسبت به محصولات موجود در بازار، در  صنایع مختلف قابل استفاده هستند.

مدیرعامل شرکت سامانه دقیق نوین افزار خاطر نشان کرد: نام تجاری "CNC سازان" نیز به عنوان زیر شاخه ای از این شرکت و برای فروش محصولات صنعتی این شرکت دانش بنیان انتخاب شده است که در حال حاضر بیشتر محصولات با برند CNC سازان شناخته می شوند.

وی افزود: در مواردی برای ساخت محصولات از مهندسی معکوس استفاده شده است اما با توجه به نیازهای بازار و مهندسی ارزش، سعی گردیده تا بر اساس طبقه بندی های مورد استفاده "تجهیز" داخل کشور، طراحی و تولید شوند.

عبدالحسین خارکش تاکید کرد: تاکنون علاوه بر رفع نیاز مشتری های داخلی و  فروش محصولات با کیفیت در خارج از کشور، این شرکت توانسته تا بعد از اخذ تایید نامه های معتبر از مرجع ذی صلاح، هم اکنون اطمینان خاطر مناسبی را برای صنایع مخاطب و مشتریان به ارمغان بیاورد.

مدیرعامل شرکت سامانه دقیق نوین افزار تصریح کرد: این مجموعه از 5 سال پیش به طور فعال در نمایشگاه صنعت تهران حضور داشته است و بدین طریق تمامی ماشین آلات و محصولات با کیفیت مستقیما به مدیران صنایع معرفی می شوند، همچنین در آخرین نمایشگاه نفت و گاز تهران نیز نخستین بار تجهیز تخصصی با قابلیت ایجاد برش های پیچیده مورد نیاز صنعت نفت و گاز معرفی گردید.

 

انتهای پیام/