تولید اکچویترهای GOV به صورت بومی و خودکفا در ایران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، محمد رضا عابدینی مدیر عامل شرکت پدیده انرژی پارسیان، فعال در زمینه طراحی و تولید تجهیزات خاص ابزار دقیق الکترونیکی و مکانیکی اظهار کرد: بخش اعظمی از طرح ها و پروژه های این مجموعه برای اولین بار در ایران ارائه شده است که به پشتوانه تجارب مهندسین و دانش روز صنعتی و ابزار دقیق هم اکنون از شرکتهای پیشرو در این زمینه به شمار می رود.

عابدینی ادامه داد: در حال حاضر محصولات متنوعی توسط این شرکت به بدنه صنعت کشور تزریق می شوند که خیلی از آن ها حتی نمونه خارجی نیز ندارند.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان پدیده انرژی پارسیان افزود: یکی از مهم ترین تجهیزات تولیدی این شرکت، ابزار تست الکترونیکی مورد نیاز صنایع می باشد که موجب گردیده است تا گام بزرگی در زمین تامین تجهیزات تخصصی ابزار دقیق الکترونیکی و مکانیکی برداشته شود.

عابدینی خاطر نشان کرد: شرکت پدیده انرژی پارسیان، اولین تولید کننده  اکچویتور GOV به صورت کاملا بومی و خودکفا در ایران برای شیرآلات سایز بزرگ می باشد.

وی ادامه داد: Gas Over Oil به معنی محرک هایی است که از مکانیزم GOV  پیروی می کند و توسط شرکت پدیده انرژی پارسیان برای نخستین بار تولید و برای شیرهای سایز بزرگ صنایع مورد استفاده می گیرند.

عابدینی تصریح کرد: همچنین برای کنترل اکچویتورها به یک سری سیستم های الکترونیکی نیاز می باشد تا کار فرمان دادن به این مکانیزم(GOV) به درستی صورت بپذیرد که توسط مجموعه دانش بنیان پدیده انرژی پارسیان تولید و عرضه شده است.

مدیرعامل شرکت پدیده انرژی پارسیان در پایان اظهار کرد: دستگاه الکترونیکی تست، تنظیم و کالیبره سازی سیستم های Gas Over Oil نمونه خارجی آن تنها به صورت مکانیکی تولید شده است، در حالی که نسخه بومی شده به صورت الکترونیکی توسط شرکت ساخته و در اختیار صنعت کشور قرار گرفته است. 

انتهای پیام/