جلسه و بازدید معاون اقتصادی و بنیاد توسعه موقوفات سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی با رئیس و مدیران پارک علم و فناوری خراسان

به گزارش روابط عمومي و اموربين الملل پارك علم و فناوري خراسان، معاون اقتصادی و بنیاد توسعه موقوفات سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی با رئیس و مدیران پارک علم و فناوری خراسان نشستی مشترک با هدف استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های دوطرف در جهت پیشبرد اهداف سازمانی به ویژه توسعه علم و فناوری برگزار کردند .

در ابتدای نشست دکتر سید حسن علم الهدایی رئیس پارک علم و فناوری خراسان با اشاره به فعالیت شرکت های دانش بنیان در حوزه های مختلف اظهار داشت: دستاوردهای شرکت های دانش بنیان پارک خراسان، نیاز فناورانه دستگاه های اجرایی استان و کشور را برطرف می سازد و با سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی هم با توجه به نیاز سنجی که خواهد شد می توانیم همکاری های ارزشمندی را داشته باشیم.

وی ادامه داد: در آینده تفاهم نامه همکاری با سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در جهت توسعه همکاری های مشترک در زمینه گسترش زیر ساخت های فناوری، ارائه خدمات فناوری و توانمندسازی شرکت های فناور و دانش بنیان به امضا خواهیم رساند.

معاون اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی هم در این نشست گفت: در حوزه های کشاورزی، گیاهان دارویی، فرآورده های شیر، لبنیات، بسته بندی، استفاده از آخرین تکنولوژی های ساخت و ساز در صنعت ساختمان، بقاع متبرکه و ... می توانیم مشارکت داشته و از توانمندی شرکت های دانش بنیان پارک خراسان بهره مند شویم.

حقیقی افزود: امیدواریم بتوانیم با به اشتراک گذاری توانمندی ها و استفاده از ظرفیت های دو سازمان گام های بزرگی را در جهت توسعه این زیرساخت ها برداریم.

در ادامه جلسه مدیران پارک علم و فناوری خراسان در جهت افزایش نقاط مشترک، فراهم کردن زمینه های فعالیت و ایجاد بستر همکاری شرکت های دانش بنیان با سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

در پایان معاون اقتصادی و بنیاد توسعه موقوفات سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از برخی شرکت های دانش بنیان بازدید کردند و از نزدیک شاهد دستاوردهای فناورانه شرکت ها در حوزه های مختلف شدند.