در شانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان کشور در سال 95 ؛ نیان الکترونیک برای پنجمین سال متوالی تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری خراسان ، شانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور دکتر اسحاق جهانگیری  معاون اول رئیس جمهور و همچنین مهندس محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت  در مرکز همایش های صدا و سیمای تهران با معرفی 20 شرکت و بنگاه اقتصادی برتر کشور در سال جاری به کار خود پایان داد .

رعایت حقوق مصرف‌کنندگان به پایداری تولید و اشتغال در جامعه کمک می کند و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان در کشور براساس اصل سوم قانون اساسی برای پی‌ریزی اقتصاد صحیح و عادلانه با لحاظ کردن حقوق تمام عوامل درگیر در فرآیندهای اقتصادی برای برقراری عدالت اجتماعی و اقتصادی است.

نیان الکترونیک با تکیه بر رضایت مشتریان وفادار خود توانست امسال هم برای 10 همین سال متوالی منتخب جشنواره ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان  شود و همچنین پنجمین سال متوالی مفتخر به دریافت تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان شود.

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به عنوان متولی برگزاری این همایش از سال 1380 و در روز نهم اسفند ماه هرسال که به عنوان روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در تقویم رسمی کشور ثبت شده است، بنگاه های اقتصادی برتر حامی حقوق مصرف کننده را طی مراسمی با حضور مسئولان کشوری و مدیران بنگاه های اقتصادی منتخب، به عموم مردم معرفی و با اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان از آن ها تقدیر می کند.

این افتخار بزرگ فقط شامل واحد هایی می شود که به بیش از 90 درصد رضایت مشتریان ، نوآوری در خدمات فروش ، حین فروش و پس از فروش ، نوآوری در محصولات و خدمات، گستره خدمات در بیش از 20 استان و ارتقای کیفیت با رعایت قیمت تمام شده و ... رسیده باشند.

لازم به ذکر است همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با هدف افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات واحدهای دارای گواهینامه و تندیس، افزایش رقابت سازنده بین تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در جهت ارائه محصولات کیفی، تلاش در جهت برقراری قیمت عادلانه، تحویل به موقع و ارائه مطلوب خدمات پس از فروش و تشویق مصرف کنندگان به استفاده از کالای دارای نشان ملی استاندارد برگزار می شود.