همكاري سه جانبه پارك علم و فناوري خراسان ، پژوهشكده علوم و صنايع غذايي و صنايع پخت نان مشهد در توسعه و ارتقاء سيستم صنايع پخت نان مشهد

به گزارش روابط عمومي و اموربين الملل پارك علم و فناوری خراسان ، در راستای هم افزائی و استفاده از ظرفیت های مختلف علمی ، تحقیقاتی ، فناوری ، تجهیزاتی ، آزمایشگاهی و نیز تحقق اهداف و انجام ماموریت های سازمانی هر یک از طرفین ، تفاهم نامه همكاري سه جانبه پارك علم و فناوري خراسان ، پژوهشكده علوم و صنايع غذايي و صنايع پخت نان مشهد در توسعه و ارتقاء سيستم صنايع پخت نان مشهد  به امضا رسید .

این تفاهم نامه در 7 ماده ، 32 بند ، 1 تبصره و 3 نسخه با موضوع فراهم آوردن زمینه های همکاری مشترک پژوهشی ، فناوری ، خدمات فنی و تخصصی در حوزه نان و صنایع وابسته با در نظرگرفتن کلیه امکانات ، توانمندی ها و ظرفیت های طرفین اعم از علمی و تخصصی ، نیروی انسانی و تجهیزات به امضا رسید .

شایان ذکر است پس از انعقاد تفاهم نامه رئیس و برخی از مدیران پارک علم و فناوری خراسان و پژوهشکده علوم و صنایع غذایی از دستاوردها و تجهیزات ساخته شده شرکت صنایع پخت مشهد بازدید کردند.

شرکت صنایع پخت مشهد در سال 1370 با هدف ساخت انواع ماشین آلات پخت نان جهت تامین نیازهای داخلی و حضور در بازارهای جهانی فعالیت خود را آغاز نمود که با تکیه بر تخصص و تجربه مهندسین داخلی توانسته است محصولات خود را علاوه بر داخل کشور ، به بیش از 32 کشور جهان از جمله آمریکا ، کانادا ، آلمان ، استرالیا ، نروژ ، انگلستان و هلند نیز صادر کند .

در حال حاضر شرکت صنایع پخت مشهد  با برخورداری از استانداردهای بین المللی ISO 9001-2008  در مدیریت کیفیت ، 9 نشان استاندارد ملی ایران و 8 گواهینامه CE و 7 گواهینامه ثبت اختراع  در زمینه ماشین آلات پخت نان با اشتغال 80 نفر بصورت مستقیم و 100 نفر بصورت غیرمستقیم  فعالیت می کند .