پيوند عملياتي پارك علم و فناوري خراسان با شهرداري منطقه ٤ مشهد در پروژه هاي گوناگون

انجام پروژه هاي گوناگون زيرساختي و خدماتي حاصل پيوند عملياتي در فعاليت هاي فناورانه شركت هاي فناور پارك علم و فناوري خراسان با شهرداري منطقه ٤ مشهد

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل پارك علم و فناوري خراسان ، دکتر سیدحسن علم الهدایی در بازدید شهردار منطقه 4 مشهد و هیات همراه ایشان از پارک علم و فناوری خراسان با اشاره به انجام پروژه هاي گوناگون زيرساختي وخدماتي  شركت هاي پارك با شهرداري مشهد خاطرنشان کرد: خوشبختانه در بدنه مدیریت و کارشناسان شهرداری مشهد تقریبا موضوع مهم و تخصصی دانش بنیان کار شده است و می توان گفت همکاری شهرداری مشهد با شرکت های پارک خراسان بازی برد – بردی ست که نتیجه آن داشتن شهری هوشمند در بسیاری از حوزه های شهری از جمله فرهنگی، اجتماعی و گردشگری خواهد بود.

دكتر سيد حسن علم الهدايي رئيس پارك علم و فناوري خراسان با اشاره به فعاليت گسترده بیش از 250 شركت دانش بنيان و فناور پارك در عرصه های تخصصی مختلف گفت: خوشبختانه امروز شركت هاي ما در صنايع نفت، گاز، پتروشيمي، انرژي هاي نو و تجديد پذير، داروسازي، گياهان دارويي و كشاورزي و ... دستاوردهاي مهم و ارزشمندي را براي استان و كشور به ارمغان اورده اند و در سطح ملي و بين المللي نيز فعاليت مي كنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همت و همکاری های ارزشمند، علمی و پایدار پارک خراسان و شهرداری مشهد بتوانیم گام های موثری براي آبادانی شهر مشهد برداشته و شاهد پيشترفت هاي روز افزون استان در اين عرصه باشيم.

مهندس شاهچراغی شهردار منطقه 4 نيز در اين نشست گفت: قطعا مي توانيم با  بهره مندي از تجهيزات و فناوري شركت هاي دانش بنیان پارک خراسان در جهت تسريع و تكميل پروژه هاي شهرداري از جمله لکه گیری آسفالت ها، اجرای سنگ فرش ها، حفاری های مجاز، خدمات شهری، حوزه حمل و نقل، ترافیک و دیگر حوزه ها گام های موثر و ارزشمندی را برداریم.

وی افزود: نسبت به آخرين بازديدي كه در سال 84 از پارك خراسان داشتیم خوشبختانه امروز شاهد پيشرفت هاي كمي و كيفي زیادی به لحاظ زير ساختي، پژوهشی و فناورانه بودیم که بی شک این مهم نشان از مدیریت کارآمد و تخصصی مدیران و کارشناسان محترم پارک به ویژه دکتر سید حسن علم الهدایی در این مجموعه است.

درادامه جلسه گزارشی از قراردادهای منعقده پروژه های عملیاتی انجام شده بین پارک خراسان و شهرداری مشهد ارائه شد و با تأکید دو طرف قرار بر توسعه همکاری های دوجانبه شد.

لازم به ذكراست همچنين در پايان شهردار منطقه 4 و هيأت همراه ايشان به همراه معاونين و مدیران پارك از شركت دانش بنيان كاوش صنعت توس بازديد كردند و از نزديك با تجهيزات و محصولات توليدي آن آشناشدند.