لیست واحدهای فناور مرکز رشد گناباد

ردیف

شرکت

مدیر عامل

زمینه کاری

روند پذیرش

1

پایا مکانیک آسیا

محسن جفائی

تولید دیوایدر

خروج موفق از دوره رشد

2

جاوید گستر

مهدی جاوید عربشاهی

تولید درب اتومات

خروج موفق از دوره رشد

3

سیمرغ آشیان توس

ابوالفضل باصری باغسیاه

تولید دستگاه جوجه کشی هوشمند

دوره رشد

4

کویر نوش گناباد

رضا بهزادنیا

تولید نوشیدنی ترکیبی

دوره رشد

5

تارانوید شرق

سعید معصوم زاده

تولید چراغ یونیت دندانپزشکی

دوره رشد

6

جاودان صنعت چمران

احمد اسماعیلی اول

تولید سیتم زنگ شکن و کلاف بازکن

دوره رشد

7

صبح صنعت طوس

مجید چوپانکاره

تولید کوره دما بالا با المنت فین دار

دوره رشد

8

تعاونی عمران و مسکن سازه گستران

مصطفی محمدپور

ساخت بلوکه بدون اتوکلاو

دوره رشد

9

نوپردازن آذرخش مشهد

سعید بهرامی مقدم

طراحی و ساخت آبنماهای جدید

دوره رشد

10

ابر صنعت اکسون شرق

مهدی احمدی فر

طراحی و ساخت سیستم نظر سنجی

دوره رشد

11

خدمات گستر دالوند

جعفر کوه میشی

تولید پودر و گرانول موسیر فراوری شده

دوره رشد

12

مجتمع گلخانه ای عابد

محمد رضا رحیم زاده

کشت هیدروپونیک سبزیجات

رشد مقدماتی

13

آسایش محور نوین

سید محمد موسوی

طراحی و ساخت سماور هوشمند گازی

رشد مقدماتی

14

ادوات کشاورزی قادری فر

محسن قادری فر

طراحی و ساخت مینی تراکتور

رشد مقدماتی

15

خیش ران گناباد

حسن سابقی

طراحی و ساخت خیش ران چندمنظوره

رشد مقدماتی

16

ساکاران

کامبیز جهان بین

استخراج صمغ از گیاه چوبک

رشد مقدماتی

17

فنی مهندسی زمانی

مجتبی زمانی

ساخت سامانه های کنترل دما، رطوبت و..

رشد مقدماتی

18

در شرف تاسیس

محمد اعتضاد

کنسرو بوقلمون

رشد مقدماتی

19

سبزکاران کویر

الهه مرادی

ساخت کپسول از زغفران

رشد مقدماتی

20

پل رام توس

حسن اکبری خادم

ساخت اتصالات پلی اتیلن

رشد مقدماتی

21

سامانه الکترونیکی مهرآوید

علی صفایی

طراحی سامانه های پرداخت الکترونیک

رشد مقدماتی

22

در شرف تاسیس

سید جواد حسینی نیا

طراحی و ساخت دستگاه پرورش اندام

رشد مقدماتی

23

توس آرا

امیر زنده دل

طراحی و ساخت سیستم اعلام حریق

رشد مقدماتی

24

کام یاران گناباد

علی ناظمی شهری

فراوری سماق

رشد مقدماتی

25

رایمند صنعت سپنتا

سید علی معید

طراحی و ساخت چتر و سازه های هیدرولیک

رشد مقدماتی

26

کشاورزی-دامپروری دامسار گناباد

محمد عصاریان

اصلاح نژاد بز سانن

رشد مقدماتی

27

به سامان نوقاب

علیرضا قربانی

تهیه وبسته بندی پایدارکننده صنایع غذایی

رشد مقدماتی

28

بیوسان ورکان

نداسادات تقوی

تولید زعفران ارگانیک

رشد مقدماتی

29

گروه طراحی کمپ ایران

محسن یوسفی

سامانه تدریس خصوصی

رشد مقدماتی

30

در شرف تاسیس

مرتضی شرفی

توليد تجهیزات و ابزارهای حفاری و تخریب

رشد مقدماتی

31

واحد R&D شرکت چینی تقدیس

شجاعی

تولید محصولات با تکنولوژی نانو

رشد مقدماتی

32

در شرف تاسیس

سید محمد پاکدامن

بسته بندی زیستی محصولات غذایی

رشد مقدماتی

33

اندیشگاه رویش ایده فناور

ابوذر زرنوخی

مشاوره

موسسه همکار

34

شرکت ناوک

ندا سادات تقوی شهری

بسته بندی زعفران

انصراف

 

واحدهای فناور