Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

 


شرکت کیان تدبیر ژرف اندیش پاژ از شرکت‌های مرکز رشد انرژی پارک علم و فناوری خراسان، خوردوی ولدینگ تراک را به منظور انجام عملیات اضطرای جوشکاری در صنعت نفت و گاز طراحی و تجهیز کرده است.
🔺آقای مکاری، مدیرعامل شرکت کیان تدبیر در گفتگو با کارشناس خبر پارک علم و فناوری خراسان در معرفی این خودرو اظهار داشت: پیش از این تجهیزات جوشکاری به صورت پراکنده به محل فرستاده می شدند ولی ما بر آن شدیم تا خودرویی را مختص این عملیات مجهز به تمام ابزار مورد نیاز جوشکاری و تعمیرات خطوط لوله به صورت منسجم طراحی و تجهیز کنیم که یک نیاز اساسی در حوزه نفت و گاز است.
وی در رابطه با ویژگی‌های منحصر به فرد خودروی ولدینگ تراک گفت: تمام قطعات بر اساس نقشه طراحی و ساخت شده‌اند و عملیات برشکاری توسط لیزر انجام می‌شود.
🔺آقای مکاری اعلام کرد: تاکنون دو خوردو به منطقه 4 عملیات انتقال گاز به مرکزیت مشهد و منطقه 3 عملیات انتقال گاز به مرکزیت تهران تحویل داده‌ایم و یک قرارداد نیز با منطقه 5 عملیات انتقال گاز به مرکزیت شیراز امضا کرده‌ایم.
🔺شیرهای اطمینان فشار PSV برای کنترل فشار سیالات تراکم پذیر از دیگر محصولات این شرکت است که توافق با پالایشگاه آبادان برای استفاده از شیرهای اطمینان ساخت شرکت کیان تدبیر در این پالایشگاه در شرف انجام است.

 نویاتک