Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

جمعی از مدیران و کارشناسان کانون دادگستري استان از پارک علم و فناوری خراسان و شرکت‌های مستقر بازدید و در نشستی با حضور مدیران پارک حضور یافتند.
🔺در بازدید از شرکت کاوش صنعت توس، اعضای کانون در جریان مراحل ساخت پمپ‌های سرعت بالا ، پکیج ویژه نمک زدایی و تجهیزات ابزار دقیق ساخت این شرکت فعال در حوزه نفت و گاز قرار گرفتند.
🔺اعضای کانون کارشناسان رسمی دادگستری همچنین از شرکت بهپویان بازدید و با بعضی از پروژه‌های این شرکت در حوزه بهینه سازی مصرف انرژی و هوشمندسازی آشنا شدند .
🔺سرکار خانم نعمتی، رییس حوزه ریاست و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل پارك در اين نشست ضمن معرفی پارک و سابقه و جايگاه آن در كشور همچنين به معرفي مراکز رشد تخصصي و اقماري پرداخت و با اشاره به دستاوردهای پارك در حوزه بین الملل، خواستار تعاملات بیشتر با کارشناسان خبره و متخصص دادگستری در حوزه هاي گوناگون شد.
مهندس امینی، معاون پشتیبانی فناوری پارک با اشاره به سرویس ها و
خدمات تخصصی پارک به شرکت‌های فناور اعلام کرد: پارک علم و فناوری خراسان مرجع رسمی مالکیت فکری در شرق کشور از طرف قوه قضائیه بوده و ما ظرفیت بهره‌مندی از متخصصان دادگستری را در پارک داریم.
🔺آقای باقریان عضو هیات مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری در این نشست در رابطه با فعالیت کانون اظهار داشت: ما بالغ بر 1600 کارشناس در 53 رشته تخصصی داریم که ظرفیت بسیار خوبی را برای کانون به وجود آورده است. وی با اشاره به برگزاری 2 کلاس آموزشی در رابطه با مالکیت فکری در کانون، خواستار ارتباط بیشتر پارک با کارشناسان کانون شد.
در این نشست همچنین پیشنهاداتی از جانب برخی از کارشناسان کانون در رابطه با کاهش ضایعات مواد معدنی و ساخت تجهیز سانتریفیوژ برای سال یابی نسخ نفیس و فرهنگی مطرح شد.نویاتک