پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی
عضویت در پارک
بازدید رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا خراسان رضوی از پارک علم وفناوری خراسان

در راستای معرفی زیست‌بوم نوآوری و فناوری رقم خورد:

بازدید رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا خراسان رضوی از پارک علم وفناوری خراسان

- 1402/08/28

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی و کارکنان این سازمان با حضور در پارک علم و فناوری خراسان از نزدیک با دستاوردهای این مجموعه آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری خراسان، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی و کارکنان این سازمان با حضور در پارک علم و فناوری خراسان از نزدیک با دستاوردهای این مجموعه آشنا شدند.

در این بازدید که با حضور بیش از 50 نفر از کارشناسان و فرماندهان این سازمان برگزار شد، با محصولات و فعالیت‌های شرکت‌ الماس کاران و کارن افراز نوید پارسیان آشنا شدند و پس از آن از رصدخانه پارک علم و فناوری خراسان بازدید کردند.

مسعود میرزائی شهرابی، رئیس پارک علم و فناوری خراسان بر مردمی سازی فناوری به معنی شناخت زیست‌بوم فناوری و نوآوری در آحاد جامعه تاکید کرد و گفت: ما به دنبال انجام کارهای مینیاتوری نیستیم و به دنبال اجرای کارهای زیرساختی و همچنین توسعه عدالت‌محور هستیم.

وی افزود: از ابتدای دوره مدیریتی به نقطه زنی و شبکه‌سازی پرداختیم تا به عنوان مثال روحانیت محترم با فعالیت‌های این مجموعه آشنا شده و در منبرهای عمومی و مجازی خود به توسعه این فرهنگ و زیست‌بوم بپردازند.

در ادامه حجت الاسلام رامیار، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا خراسان رضوی با اشاره به پیشرفت‌های صورت گرفته در پارک علم و فناوری خراسان گفت: بازدید امروز بسیار ارزشمند بود و با دستاوردهای انقلاب آشنا شدیم که اگر این اتفاق در بستر جامعه رقم بخورد حتما باعث امید و انگیزه بیشتر جوانان خواهد شد.

دانلود پیوست خبر مسعود میرزائی شهرابی مسعود میرزائی شهرابی
خبر
در راستای بررسی و رفع موانع تولید شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری خراسان، مسعود میرزائی شهرابی از سرزمین هنری رسانه‌ای سورنا بازدید کرد.

از فعال فرهنگی به کسب و کار فرهنگی

1402/09/06 | 14:02 در راستای بررسی و رفع موانع تولید شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری خراسان، مسعود میرزائی شهرابی از سرزمین هنری رسانه‌ای سورنا بازدید کرد. از فعال فرهنگی به کسب و کار فرهنگی
شرکت دانش بنیان صنایع غذایی دلسا، تحت حمایت مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی، در نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی شرکت کرد.

مشارکت شرکت دلسا در بیست و سومین نمایشگاه صنایع غذایی

1402/09/06 | 12:45 شرکت دانش بنیان صنایع غذایی دلسا، تحت حمایت مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی، در نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی شرکت کرد. مشارکت شرکت دلسا در بیست و سومین نمایشگاه صنایع غذایی
پارک علم و فناوری خراسان با هدف آگاهی و اطلاع رسانی نوجوانان با شرکت‌های فناور، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین، میزبان  دانش‌آموزان مدارس ناصر و نوین بود.

بازدید دانش‌آموزان مدارس ناصر و نوین از دستاوردهای پارک علم و فناوری خراسان

1402/09/05 | 14:26 پارک علم و فناوری خراسان با هدف آگاهی و اطلاع رسانی نوجوانان با شرکت‌های فناور، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین، میزبان دانش‌آموزان مدارس ناصر و نوین بود. بازدید دانش‌آموزان مدارس ناصر و نوین از دستاوردهای پارک علم و فناوری خراسان
شرکت‌های فناور عضو دهکده فناوری و نوآوری کشاورزی خراسان رضوی در رویداد استارتاپ دمو موفق به کسب مقام برتر شدند.

کسب مقام های برگزیده 2 شرکت فناور دهکده در رویداد استارتاپ دمو

1402/09/04 | 14:50 شرکت‌های فناور عضو دهکده فناوری و نوآوری کشاورزی خراسان رضوی در رویداد استارتاپ دمو موفق به کسب مقام برتر شدند. کسب مقام های برگزیده 2 شرکت فناور دهکده در رویداد استارتاپ دمو