پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی
عضویت در پارک
تعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با شرکت بهپویان

تعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با شرکت بهپویان

- 1402/08/30

رئیس هیئت مدیره مجتمع گاز پارس جنوبی (SPGC)با حضور در شرکت دانش بنیان بهپویان امین منتظر از فناوری و دانش بومی این مجموعه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری خراسان، رئیس هیئت مدیره مجتمع گاز پارس جنوبی (SPGC) با حضور در شرکت دانش‌بنیان بهپویان امین منتظر از فناوری و دانش بومی این مجموعه بازدید کرد.

پاک‌سرشت در این بازدید با تاکید بر استفاده از فناوری و دانش بومی برای توسعه صنعت گفت: شرکت دانش بنیان بهپویان در چند سال اخیر پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته است.

وی همچنین، خرسندی خود را از دستاوردهای شرکت به‌ نمایش گذاشت و با هدف توسعه فعالیت‌ها و پیاده‌سازی سامانه‌ها در کشور، شرکت بهپویان را به مجتمع پارس جنوبی دعوت کرد. این دعوت به منظور تسهیل همکاری و تبادل دانش و تجربیات بین دو سازمان رقم خورد.

دانلود پیوست خبر
خبر
در حاشیه آئین امضای سندهای همکاری توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه صنایع فلزی و معدنی، وزیر صمت و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور از غرفه شرکت دانش بنیان کارن افزار نوید پارسیان از شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری خراسان در نمایشگاه متافو تهران بازدید کردند.

بازدید وزیر صمت و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از پروژه شرکت‌های دانش‌بنیان

1402/09/09 | 11:17 در حاشیه آئین امضای سندهای همکاری توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه صنایع فلزی و معدنی، وزیر صمت و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور از غرفه شرکت دانش بنیان کارن افزار نوید پارسیان از شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری خراسان در نمایشگاه متافو تهران بازدید کردند. بازدید وزیر صمت و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از پروژه شرکت‌های دانش‌بنیان
مسعود میرزائی در نشست خبری نمایشگاه هفته پژوهش گفت:  نمایشگاه هفته پژوهش امسال بیش از هزار مترمربع وسعت دارد و غرفه‌ها به‌گونه‌ای طراحی‌ شده‌اند که دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌‎ها و مراکز نخبگانی در کمال هم‌افزایی با یکدیگر باشند.

نمایشگاه هفته پژوهش امسال، یک رویداد نخبگانی و مردمی است/ 540 شرکت دانش‌‎بنیان در پارک علم و فناوری خراسان فعالیت می‌کنند

1402/09/08 | 12:18 مسعود میرزائی در نشست خبری نمایشگاه هفته پژوهش گفت: نمایشگاه هفته پژوهش امسال بیش از هزار مترمربع وسعت دارد و غرفه‌ها به‌گونه‌ای طراحی‌ شده‌اند که دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌‎ها و مراکز نخبگانی در کمال هم‌افزایی با یکدیگر باشند. نمایشگاه هفته پژوهش امسال، یک رویداد نخبگانی و مردمی است/ 540 شرکت دانش‌‎بنیان در پارک علم و فناوری خراسان فعالیت می‌کنند
بعد از افتتاح رسمی سرزمین علم و فناوری نوجوانان در اسفند 1401، فاز اول این سرزمین با نگاه معرفی زیست‌بوم فناوری و نوآوری به شیوه بازی به نوجوانان افتتاح شد.

افتتاح فاز یک سرزمین علم و فناوری نوجوانان

1402/09/07 | 21:13 بعد از افتتاح رسمی سرزمین علم و فناوری نوجوانان در اسفند 1401، فاز اول این سرزمین با نگاه معرفی زیست‌بوم فناوری و نوآوری به شیوه بازی به نوجوانان افتتاح شد. افتتاح فاز یک سرزمین علم و فناوری نوجوانان
در راستای بررسی و رفع موانع تولید شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری خراسان، مسعود میرزائی شهرابی از سرزمین هنری رسانه‌ای سورنا بازدید کرد.

از فعال فرهنگی به کسب و کار فرهنگی

1402/09/06 | 14:02 در راستای بررسی و رفع موانع تولید شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری خراسان، مسعود میرزائی شهرابی از سرزمین هنری رسانه‌ای سورنا بازدید کرد. از فعال فرهنگی به کسب و کار فرهنگی