پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی
عضویت در پارک
بیست و پنجمین نمایشگاه فناوری پیشرفته چین (CHTF)

بیست و پنجمین نمایشگاه فناوری پیشرفته چین (CHTF)

- 1402/08/30

بیست و پنجمین نمایشگاه فناوری پیشرفته چین (CHTF) در شهر «شنزن» آغاز به کار کرد و محصولات و فناوری‌های پیشرفته به نمایش درآمدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری خراسان، بیست و پنجمین نمایشگاه فناوری پیشرفته چین (CHTF) در شهر «شنزن» آغاز به کار کرد و محصولات و فناوری‌های پیشرفته به نمایش درآمدند.

نمایشگاه China Hi-Tech Fair یکی از بزرگترین نمایشگاه های فناوری و نوآوری دنیا است که به صورت سالانه برگزار می شود و در واقع یک پلتفرم نمایش فناوری‌های پیشرفته و تبادل اطلاعات فنی و تجاری بین شرکت ها است.

این نمایشگاه، بر فناوری های ارتباطات و اطلاعات، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و واقعیت افزوده تمرکز دارد و حوزه‌هایی همچون فناوری اطلاعات و ارتباطات، شهر هوشمند، مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست، مراقبت‌های بهداشتی هوشمند، نمایشگرهای نیمه هادی و نوآوری و فناوری های جدید در ساخت و ساز در بر می گیرد.

در این‌ نمایشگاه شرکت دانش بنیان بهپویان امین منتظر از پارک علم و فناوری خراسان رضوی  آخرین دستاوردهای خود در زمینه‌های هوشمندسازی شبکه‌های توزیع آب وبرق، هوشمندسازی سلامت و همچنین هوشمندسازی معدن را در پاویون معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست چمهوری اسلامی ایران به نمایش در آورد.

در این میان سامانه‌های رهیافت، مهاپ و سهند نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کردند. شرکت بهپویان در رویدادهای جانبی نمایشگاه از جمله جلسات B2B نیز حضور فعالی داشت و با برگزاری بیش از ده جلسه شرایط مطلوبی برای انعقاد تفاهم نامه‌های همکاری بین دو شرکت معتبر را فراهم کرد. 

 

نهادهای معتبری همچون‌ وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، وزارت علوم و فناوری چین، کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی چین، وزارت کشاورزی چین، دفتر مالکیت معنوی چین، آکادمی علوم چین، آکادمی مهندسی چین، شهرداری شنزن و همچنین وزارت بازرگانی چین، از حامیان این نمایشگاه محسوب می‌شوند.

دانلود پیوست خبر
خبر
در حاشیه آئین امضای سندهای همکاری توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه صنایع فلزی و معدنی، وزیر صمت و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور از غرفه شرکت دانش بنیان کارن افزار نوید پارسیان از شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری خراسان در نمایشگاه متافو تهران بازدید کردند.

بازدید وزیر صمت و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از پروژه شرکت‌های دانش‌بنیان

1402/09/09 | 11:17 در حاشیه آئین امضای سندهای همکاری توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه صنایع فلزی و معدنی، وزیر صمت و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور از غرفه شرکت دانش بنیان کارن افزار نوید پارسیان از شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری خراسان در نمایشگاه متافو تهران بازدید کردند. بازدید وزیر صمت و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از پروژه شرکت‌های دانش‌بنیان
مسعود میرزائی در نشست خبری نمایشگاه هفته پژوهش گفت:  نمایشگاه هفته پژوهش امسال بیش از هزار مترمربع وسعت دارد و غرفه‌ها به‌گونه‌ای طراحی‌ شده‌اند که دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌‎ها و مراکز نخبگانی در کمال هم‌افزایی با یکدیگر باشند.

نمایشگاه هفته پژوهش امسال، یک رویداد نخبگانی و مردمی است/ 540 شرکت دانش‌‎بنیان در پارک علم و فناوری خراسان فعالیت می‌کنند

1402/09/08 | 12:18 مسعود میرزائی در نشست خبری نمایشگاه هفته پژوهش گفت: نمایشگاه هفته پژوهش امسال بیش از هزار مترمربع وسعت دارد و غرفه‌ها به‌گونه‌ای طراحی‌ شده‌اند که دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌‎ها و مراکز نخبگانی در کمال هم‌افزایی با یکدیگر باشند. نمایشگاه هفته پژوهش امسال، یک رویداد نخبگانی و مردمی است/ 540 شرکت دانش‌‎بنیان در پارک علم و فناوری خراسان فعالیت می‌کنند
بعد از افتتاح رسمی سرزمین علم و فناوری نوجوانان در اسفند 1401، فاز اول این سرزمین با نگاه معرفی زیست‌بوم فناوری و نوآوری به شیوه بازی به نوجوانان افتتاح شد.

افتتاح فاز یک سرزمین علم و فناوری نوجوانان

1402/09/07 | 21:13 بعد از افتتاح رسمی سرزمین علم و فناوری نوجوانان در اسفند 1401، فاز اول این سرزمین با نگاه معرفی زیست‌بوم فناوری و نوآوری به شیوه بازی به نوجوانان افتتاح شد. افتتاح فاز یک سرزمین علم و فناوری نوجوانان
در راستای بررسی و رفع موانع تولید شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری خراسان، مسعود میرزائی شهرابی از سرزمین هنری رسانه‌ای سورنا بازدید کرد.

از فعال فرهنگی به کسب و کار فرهنگی

1402/09/06 | 14:02 در راستای بررسی و رفع موانع تولید شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری خراسان، مسعود میرزائی شهرابی از سرزمین هنری رسانه‌ای سورنا بازدید کرد. از فعال فرهنگی به کسب و کار فرهنگی