Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مبین گوهر آزمای فرآور (مگافرآور)

عضو پارک علم و فناوری خراسان در مرکز رشد فناوری جامع وضعیت: جاری

سهامی خاص  -  ۱۵۶۶  -   ۱۳۹۳/۰۳/۰۱
  ۳۵۴۲۴۵۴۶         mojtahedi.mohsen@gmail.com
رزومه | کاتالوگ | مجوزها و تقدیر نامه‌ها 

معرفی شرکت

شرکت دارای محصول با مجوز دانش بنیان است.

شرکت مبین گوهر آزمای فرآور (مگافرآور) در سال 1393 در شهر مشهد ثبت گردید و در طول دو سال ابتدایی به فعالیت های علمی و پژوهشی در دانشگاه های معتبر در زمینه محصولات پرداخت. در سال 1395 با تایید معاونت علمی ریاست جمهوری موفق به اخذ درجه دانش بنیانی گردید و با اخذ وام از صندوق نوآوری و شکوفایی مراحل ساخت کارخانه در شهرک صنعتی گناباد آغاز گردید و در سال 1398 به اتمام رسانید. اینک با اتمام مراحل ساخت واحد تولیدی در عرصه تولید محصولات دانش بنیان فعالیت نموده و امید دارد با توسعه تولیدات و فروش محصولات بتواند در زمینه تولید و خودکفایی محصولات صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان نقش ایفا نماید.

برند: مگافرآور

استقرار: مرکز رشد فناوری جامع

دوره: رشد یافته

وضعیت: جاری

ایده محوری:

فعالیت کلیدی: تولید مکمل ها و افزودنی های اختصاصی خوراک دام، طیور و آبزیان

ثبت شرکت: سهامی خاص  -  ۱۵۶۶  -   ۱۳۹۳/۰۳/۰۱

شناسه ملی: 14004078952

زمینه فعالیت در دسته فناوری:فناوری زیستی - کشاورزی، دامی و گیاهی

آخرین به‌روز رسانی:۱۳۹۹/۰۱/۲۲


مدیرعامل: دکتر محسن مجتهدی

تلفن: ۳۵۴۲۴۵۴۶

فکس:

ایمیل: mojtahedi.mohsen@gmail.com

سایت: http://megafaravar.com

آدرس: پارک علم و فنآوری خراسان- ساختمان امور موسسات و شرکت های دانش بنیان- طبقه سوم کارخانه: گناباد- شهرک صنعتی

دستاوردها
 • چاپ چندین مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی
 • مجوز دانش بنیان نوپا و سپس صنعتی
 • محصولات
  مگاباند
  مگـابـاند محصولی ویژه با ویژگی‌های پلت بایندری و توکسین بایندری عمومی می باشد که ترکیب اصلی آن، مجموعه ای از آلومینوسیلیکات های سدیم و کلسیم فرآوری شده می باشد که در کنار آنالیز مواد اولیه خاص، میکرونیزه، جداسازی، حرارت دهی و فرآوری خاص (فرآوری خاص یعنی دمای خاص، اندازه ذرات خاص، ماده اولیه ویژه و برخی ترکیبات اختصاصی که در انحصار بخش علمی شرکت و محصول دانش فنی می باشد) می‌گردد. که برای بهبود و تقویت ویژگی های موردنظر محصول برخی از سایر ترکیبات معدنی بصورت افزودنی (حداکثر ۱۰درصد) در آن استفاده می گردد.
  مایکوباندپلاس
  مایکوباندپلاس یک ترکیب ویژه و اختصاصی با ویژگی های قدرتمند جذب سموم (توکسین بایندری) برای خوراک دام و طیور و آبزیان می باشد که در ترکیب آن عمدتا از دو بخش آلی و معدنی استفاده شده است. بخش آلی محصول عمدتا از محصولات جانبی مخمر و اجزای آن و همچنین برخی کربوهیدرات ها و ترکیبات دیگر با جذب موثر سموم تشکیل شده است و بخش معدنی آن ترکیبی از چند کانی (بنتونیت، کلینوپتیلولیت، پلی گورسکیت و ..) خالص سازی شده و فرآوری شده ویژه می باشد که اختصاصا برای بهبود ویژگی توکسین بایندری محصول فرموله و افزوده گردیده است.
  قراردادها  آخرین اخبار