Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

منشور فناوری فردا ایرانیان

عضو پارک علم و فناوری خراسان در مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات وضعیت: خارج شده

سهامی خاص  -  ۴۴۰۵۷  -   ۱۳۹۰/۱۲/۰۳
  ۰۵۱۳۸۴۶۴۴۸۹         hamidrjm@yahoo.com
رزومه | کاتالوگ | مجوزها و تقدیر نامه‌ها 

معرفی شرکت

شرکت دارای محصول با مجوز دانش بنیان است.برند:

استقرار: مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات

دوره: رشد

وضعیت: خارج شده

ایده محوری:

فعالیت کلیدی: -طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای موبایلی iOS و آندروید طراحی انواع نرم افزارهای موبایلی منطبق با نیاز مشتریان و مبتنی بر آخرین متدهای برنامه نویسی و بهره گیری از رابط و تجربه کاربری منحصر به فرد -طراحی بازی های موبایلی طراحی و پیاده سازی انواع گونه ها و سبک های بازی های موبایلی با پیشرفته ترین موتورهای بازی سازی -راهکارهای تبلیغاتی مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده با استفاده از فناوری واقعیت افزوده می توانید خروجی نهایی پروژه خود را قبل از آغاز فرآیند تولید و ساخت در محیط واقعی مشاهده کنید، و با تحلیل و آنالیز شرایط در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. شما می توانید ماکت مجازی محصول خود را تولید کنید و خود را از محدودیت ها و معضلات ماکت های فیزیکی (استهلاک، جا به جایی، توزیع و غیره) آسوده کنید. -طراحی نرم افزارهای واقعیت مجازی طراحی پیچیده ترین سناریوها و نرم افزارهای واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی به روی دستگاه های تلفن همراه و هدست های واقعیت مجازی

ثبت شرکت: سهامی خاص  -  ۴۴۰۵۷  -   ۱۳۹۰/۱۲/۰۳

شناسه ملی: 10380601330

زمینه فعالیت در دسته فناوری:فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه ای - حوزه فناوری اطلاعات محتوای دیجیتال

آخرین به‌روز رسانی:۱۳۹۷/۰۷/۲۱


مدیرعامل: حمیدرضا جمشیدی مقدم

تلفن: ۰۵۱۳۸۴۶۴۴۸۹

فکس:

ایمیل: hamidrjm@yahoo.com

سایت: http://www.iftprism.com

آدرس: مشهد-بلوار احمدآباد-خیابان راهنمایی-راهنمایی۳- پلاک ۱۴- واحد ۴

دستاوردها
 • اخذ مجور دانش بنیان
 • نمایشگاه تلکام ۲۰۱۵
 • سازمان نظام صنفی رایانه ای
 • تاییدیه پژوهشکده نوین شهر معنوی ثامن
 • چاپ مقاله معرفی اپلیکیشن معماری نگاره به عنوان فناوری نوین در صنعت ساختمان در مجله معتبر ساخت و ساز
 • محصولات
  اپلیکیشن معماری نگاره
  در صنعت ساختمان، پس از طراحی اولیه سازه، مدل سه¬بعدی آن را از طریق نرم¬افزارهای سه¬بعدی سازی تهیه می¬کنند. سپس برای ارزیابی و نمایش سازه قبل از ساخت، ماکت فیزیکی آن را نیز تهیه می¬کنند که این عمل زمان¬بر و هزینه¬بر می¬باشد، و جابه¬جایی آن دشوار است و استهلاک زیادی نیز دارد. شرکت وندا الکترونیک دایا گستر با هدف ترویج استفاده از فناوری¬های نوین در کشور و کاهش محدودیت¬ها و مشکلات پلان و طرح¬های دوبعدی برای معماران و طراحان، اپلیکیشن جالب و کاربردی به نام «نگاره» در این زمینه طراحی کرده است. کافیست پس از نصب اپلیکیشن نگاره بر روی تبلت یا تلفن همراه خود، دوربین دستگاه را به روی پلان، طرح، نقشه، لوگو و یا هر تصویری که مدنظر شماست بگیرید، تا ما شما را با دیدن پلان سه بعدی پروژه خود در محیط پیرامون شگفت¬زده کنیم. به جای حمل و نقل و نگهداری هزینه¬بر ده¬ها طرح و نقشه و یا ماکت¬های فیزیکی سازه خود، شما می¬توانید در هر زمان و مکان، چه محل کار خود چه محل پروژه، چه نمایشگاه و چه به جهت تبلیغات، با استفاده از این اپلیکیشن سازه خود را بچرخانید و از جهات مختلف آن را ببینید، ابعاد نمایش آن را تغییر دهید، طرح داخلی و درون سازه را مشاهده کنید، اطلاعات دیجیتالی مانند عکس، ویدیو و یا صوت به آن اضافه کنید، نورپردازی بیرون و داخل سازه را تغییر دهید؛ سقف، دیوار و یا سایر اجزا سازه را جا به جا کنید، سازه و مشکلات احتمالی آن را قبل از ساخت ببینید و ارزیابی کنید و محدودیت¬ها و مشکلات ماکت¬های فیزیکی را کنار بزنید و از تعامل و لمس سازه خود لذت ببرید!
  اپلیکیشن کتاب هدهد
  یادگیری یک موضوع جدید چه سخت باشد و چه آسان، چه علوم انسانی باشد و چه علوم فنی، چه دوران ابتدایی باشد و چه دوران دانشگاهی؛ به طور عام از طریق کتب آموزشی انجام می¬پذیرد. کتبی که تعامل محدودی با مخاطبش برقرار می¬کند. به همین منظور، شرکت منشور فناوری فردا در راستای ایجاد بستری نوین و جذاب در امر آموزش؛ اپلیکیشنی کاربردی و مفید تولید کرده است به نام هدهد. همان¬طور که در افسانه¬ها از هدهد به نام پرنده¬ای آوازه¬خوان و سحرآمیز یاد می¬شود، اپلیکیشن کتاب هدهد نیز نرم¬افزاری است سحرآمیز! هنگامی که این اپلیکیشن را بر روی تلفن همراه و یا تبلت خود نصب می¬کنید، می¬توانید با گرفتن دوربین دستگاه خود به روی تصاویر کتاب، نقشه¬های آن، جلد آن و یا هر تصویر دیگری، فیلم آموزشی مرتبط، مدل سه بعدی و یا تصاویر مرتبط با آن را مشاهده نمایید. به طور مثال دانش اموزی را تصور کنید که درگیر یک موضوع علوم تجربی است و درک آن برایش دشوار است و هنگامیکه تبلت خود را بر روی تصویر آن در کتابخود می¬گیرد فیلم آموزشی آن مسئله پخش می¬گردد. یا دانشجوی رشته پزشکی را در نظر بگیرید که می¬تواند مدل سه¬بعدی آناتومی بدن انسان را بر روی کتب خود مشاهده کنند.
  اپلیکیشن خودرو چارچرخ
  کافیست پس از نصب اپلیکیشن چارچرخ بر روی تبلت یا تلفن همراه خود، دوربین دستگاه را به روی طرح، لوگو و یا هر تصویری که مدنظر شماست بگیرید، تا ما شما را با دیدن مدل سه بعدی خودرو تولیدی خود در محیط پیرامون شگفت¬زده کنیم. شما می¬توانید در هر زمان و مکان، چه در نمایشگاه و فروشگاه خود، چه منزل و محل کار مشتریان و مخاطبان خود و چه به جهت تبلیغات، با استفاده از این اپلیکیشن خودرو را به صورت سه¬بعدی مشاهده نمایید، آن را بچرخانید و از جهات مختلف آن را ببینید، اطلاعات دیجیتالی مانند عکس، ویدیو و یا صوت به آن اضافه کنید، نورپردازی آن را تغییر دهید، درب خودرو را باز و بسته کنید، رنگ آن را تغییر دهید، داخل آن را ملاحظه کنید؛ و خودرو قبل از ساخت و یا خرید ببینید و ارزیابی کنید و از تعامل و لمس آن لذت ببرید!
  نمایشگر محیطی تعاملی
  کافیست نمایشگر محیطی تعاملی شرکت منشور فناوری فردا را در محیط مدنظر خود قرار دهید تا مخاطبان خود از حضور در محیطی مجازی و جذاب شگفت¬زده شوند. فرض کنید مخاطب شما یک ببر درنده را در کنار خود می¬بیند، در تخت جمشید قدم میزند، یک دلفین را نوازش می¬کند و یا با یک فضانورد در کنار خود و در همان محیط گفت و گو می¬کند. در این سامانه دوربین تصویر محل مدنظر را بر روی نمایشگری عریض ارسال میکند، سپس هنگامی¬که کاربران خود را در زاویه دید دوربین قرار می¬دهند، تصویر خود را به همراه انیمیشن¬ها و مدل¬های سه¬بعدی جذاب مشاهده می¬کنند.
  اپلیکیشن مبلمان نیمکت
  کافیست پس از نصب اپلیکیشن نیمکت بر روی تبلت یا تلفن همراه خود، دوربین دستگاه را به روی طرح، لوگو و یا هر تصویری که مدنظر شماست بگیرید، تا ما شما را با دیدن مدل سه بعدی مبلمان خود در محیط پیرامون شگفت¬زده کنیم. به جای حمل و نقل و نگهداری هزینه¬بر ده¬ها مدل مبلمان و سرویس¬های چوبی خود، شما می¬توانید در هر زمان و مکان، چه در نمایشگاه و فروشگاه خود، چه منزل و محل کار مشتریان و مخاطبان خود و چه به جهت تبلیغات، با استفاده از این اپلیکیشن مبلمان خود را به صورت سه¬بعدی مشاهده نمایید، آن را بچرخانید و از جهات مختلف آن را ببینید، ابعاد نمایش آن را تغییر دهید، اطلاعات دیجیتالی مانند عکس، ویدیو و یا صوت به آن اضافه کنید، نورپردازی آن را تغییر دهید؛ محدودیت¬های احتمالی آن را قبل از ساخت و یا خرید ببینید و ارزیابی کنید و از تعامل و لمس ساخته خود لذت ببرید!
  اپلیکیشن فرش پازیریک
  در کنار دغدغه¬ها و مشکلات حضور مشتری در فروشگاه¬ها و نمایشگاه¬های فرش و وابستگی شدید فروش این محصول ارزشمند به حضور مشتری در فروشگاه، همواره دغدغه¬ جابه¬جایی و حمل و نقل آن نیز وجود دارد و به سهولت انجام نمی¬پذیرد. علاوه بر این، گاهی مشاهده می¬گردد که ذهنیت مشتری پس از خرید فرش تغییر می¬یابد و خواستار تعویض طرح و نقش و جایگزینی فرش می¬باشد. برای عبور از این مشکلات و سهولت در امر فروش فرش، ما اپلیکیشن فرش پازیریک را به شما پیشنهاد می¬کنیم. به¬وسیله اپلیکیشن فرش پازیریک می¬توانید طرح¬ها و نقش¬های مختلف فرش را قبل از خرید در منزل خود به صورت سه بعدی و کاملا واقعی ببینید و با توجه به دکوراسیون و چیدمان منزل طرح مناسب را انتخاب کنید، سایز آن را با ابعاد و مشخصات منزل خود تنظیم نمایید، زاویه و جهت فرش را تغییر داده و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب نمایید.
  اپلیکیشن میراث ماندگار
  در همین راستا شرکت منشور فناوری فردا با هدف ترویج استفاده از فناوری¬های نوین در کشور و افزایش کیفیت و کمیت اطلاع¬رسانی و آشنایی با آثار، ابنیه و میراث تاریخی، فرهنگی و هنری کشورمان، اپلیکیشن جالب و کاربردی را با نام «میراث» طراحی و تولید کرده است. کافیست پس از نصب اپلیکیشن میراث بر روی تبلت یا تلفن همراه خود، دوربین دستگاه را به روی جسم، طرح، نقشه، لوگو و یا هر تصویری که مدنظر شماست بگیرید، تا ما شما را با دیدن مدل سه¬بعدی آن اثر، ویدیوی معرفی آن و یا نوشته و تصویری از آن در محیط پیرامون خود شگفت¬زده کنیم. به این وسیله گردشگر می¬تواند هرگونه توضیحات مورد نیاز اثر را دریافت کند (ویدیو، متن، تصویر، صوت)، مدل سه¬بعدی آثاری را که دچار نقص و آسیب¬دیدگی شدند را مشاهده نمایند و یا حتی مدل سه¬بعدی آثار و یا ابنیه¬ای که در حال حاضر وجود ندارند و از بین رفته¬اند را ملاحظه کنند.
  قراردادها  آخرین اخبار