Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

پیشرو سازه پیوند بارثاوا

عضو پارک علم و فناوری خراسان در مرکز رشد فناوری انرژی وضعیت: جاری

سهامی خاص  -  ۵۶۵۴۱  -   ۱۳۹۴/۰۹/۰۷
  ۳۵۰۱۹۷۵۳         pspbcomposite@gmail.com
رزومه | کاتالوگ | مجوزها و تقدیر نامه‌ها 

معرفی شرکت

شرکت دارای محصول با مجوز دانش بنیان است.

با توجه به رشد و گسترش روز افزون صنعت کامپوزیت در کشور شرکت پیشرو سازه پیوند بارثاوا با هدف ارائة خدمات ‏تخصصی در زمینة کامپوزیت ها بویژه کامپوزیت های رزین، الیاف شیشه تاسیس گردیده است. علیرغم اینکه مدت زیادی از ‏تاسیس این شرکت نمی‌گذرد سابقة طولانی موسسین شرکت در صنعت کامپوزیت سبب گردیده است در گام نخست این شرکت ‏با هدف بومی سازی و عرضة چسب‌های اپوکسی و نانو اپوکسی به شیوة علمی و کاملا مهندسی، اقدام به تولید انواع متنوعی از ‏این نوع چسب‌ها جهت استفاده در صنایع مختلف نماید. چسب‌های تولیدی شرکت پیشرو سازه پیوند جهت استفاده در صنایعی ‏نظیر نفت و گاز، پتروشیمی ها، صنایع آب و فاضلاب، صنایع هوایی، دریایی و ساختمانی تولید گردیده و بر اساس آزمایشات انجام ‏شده بر روی آنها که نتایج آن در دیتاشیت مرتبط با هر چسب ذکر گردیده است کیفیت چسب های تولیدی این شرکت نه تنها ‏قابل رقابت با مشابه خارجی خود می‌باشد که در بسیاری موارد نیز برتر از آنهاست علاوه بر اینکه به دلیل تولید داخل بودن آنها ‏موجب صرفة اقتصادی چشمگیری برای مصرف کنندة آن می‌باشد. چسب‌های تولیدی شرکت پیشرو سازه پیوند بارثاوا با نام ‏تجاری ‏EPOLOCK‏ در گروه های زیر هم اکنون تولید گردیده و قابل سفارش توسط مصرف کنندگان محترم است: ‏ ‏1.‏ گروه صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب، صنایع هوایی و دریایی شامل چسب های ‏EPOLOCK 2100‎، ‏EPOLOCK ‎‎2200‎‏ و ‏EPOLOCK 3100‎ ‏2.‏ گروه صنایع ساختمانی ‏EPOLOCK 1100‎‏ ، ‏EPOLOCK 1100F، ‏EPOLOCK 1200‎‏ و ‏EPOLOCK 1300‎ ‏3.‏ چسب های نانو اپوکسی با استحکام و چقرمگی بالا  دیگر زمینه های فعالیت شرکت پیشرو سازه پیوند بارثاوا به شرح زیر می‌باشد: ‏  تولید انواع لوله، اتصالات و قطعات کامپوزیتی از نوع ‏GRP، ‏GRVE‏ و ‏GRE‏ ‏  تولید قطعات و کامپوزیت‌های پیشرفته و ‏High Tech‏ بر اساس سیستم کربن – اپوکسی و غیره  تولید انواع عایق های ضد آتش و تاخیر انداز آتش و کامپوزیت های مقاوم به دما ‏  تولید انواع قطعات و پوشش های کامپوزیتی هادی و آنتی استاتیک  تولید انواع قطعات و پوشش های کامپوزیتی ضد خوردگی  انجام خدمات مهندسی کامپوزیت در زمینة طراحی قطعات کامپوزیتی بر اساس تحلیل های دقیق مهندسی و نرم افزاری  ارائة خدمات مهندسی در زمینة نصب و راه اندازی خطوط لولة کامپوزیتی و تحلیل تنش خطوط بر اساس نرم افزار ‏Caesar II‏ ‏

برند:

استقرار: مرکز رشد فناوری انرژی

دوره: رشد

وضعیت: جاری

ایده محوری: فرمولاسیون و تولید انواع چسب های اپوکسی با کاربردهای خاص

فعالیت کلیدی: فرمولاسیون و تولید چسب های انواع چسب های اپوکسی تولید قطعات کامپوزیتی زمینه پلیمری با تقویت کننده الیاف کربن و الیاف شیشه تولید انواع پوشش های مقاوم به خوردگی و پوشش های مقاوم به آتش و ضد آتش

ثبت شرکت: سهامی خاص  -  ۵۶۵۴۱  -   ۱۳۹۴/۰۹/۰۷

شناسه ملی: 14005435437

زمینه فعالیت در دسته فناوری:مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری‌های شیمیایی - فناوری نانو مواد پیشرفته (سرامیک‌ها، فلزات، کامپوزیت‌ها و پلیمرها) محصولات مبتنی بر فناوری‌های شیمیایی بسته‌های دانش فنی واحدهای پالایشی و پتروشیمی

آخرین به‌روز رسانی:۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۳:۲۸


مدیرعامل: احسان شجاعی

تلفن: ۳۵۰۱۹۷۵۳

فکس: ۳۲۶۲۴۰۳۸

ایمیل: pspbcomposite@gmail.com

سایت: http://www.pspbcomposite.com

آدرس: مشهد-جاده کلات-نرسیده به شهرک صنعتی مشهد-روبروی تالار یاقوت-فرخد ۱۶

دستاوردها
 • جوار تاسیس
 • محصولات
  epolock ۱۱۰۰
  اپولاک ۱۱۰۰ یک چسب دو جزئی پرکننده و ضد شره با پخت محیطی و کاربری آسان است. از این چسب می‌توان جهت چسباندن انواع قطعات در صنعت ساختمان استفاده نمود. یک چسب همه‌کاره مناسب جهت صنایع ساختمان‌سازی و معماری می‌باشد. این چسب در دماهای پایین ( ۱۵ درجه سانتی‌گراد) قابل استفاده است. این چسب جهت نصب انواع سنگ و کاشی استفاده می‌شود.
  Epolock ۱۱۰۰F
  اپولاک ۱۱۰۰F یک چسب دو جزئی با پخت سریع می باشد که در مدت ۳ دقیقه ژل شده و ۱۵ دقیقه پس از اختلاط به نیمی از استحکام نهایی خود می رسد. چسب اپوکسی سریع پخت ۱۱۰۰F می تواند جهت تعمیرات فوری و اورژانسی مخازن و تانک ها، لوله ها، ماشین آلات،قطعات بتنی و چسباندن انواع قطعات در صنعت ساختمان استفاده شود. یک چسب همه‌کاره مناسب جهت صنایع ساختمان‌سازی می‌باشد. این چسب در دماهای پایین ( ۵- درجه سانتی‌گراد) قابل استفاده است. این چسب جهت نصب انواع سنگ و کاشی استفاده می‌شود.
  Epolock ۱۳۰۰
  پولاک ۱۳۰۰ یک چسب دو جزئی قابل تزریق با پخت محیطی و کاربری آسان است. از این چسب می‌توان جهت کاشت انواع بولت و میلگرد در بتن در صنعت ساختمان استفاده نمود. اپولاک ۱۳۰۰ چسبی در بسته بندی دو قلوی به همراه یک میکسر استاتیک جهت سهولت اختلاط و ایجاد قابلیت تزریق می‌باشد.
  Epolock ۲۱۰۰
  اپولاک ۲۱۰۰ یک چسب دو جزئی، پخت محیطی با استحکام بالا و چقرمگی مناسب می‌باشد. از این چسب می‌توان جهت چسباندن انواع فلزات، لاستیک، سرامیک، پلاستیک‌های ترموست استفاده نمود. یک چسب همه‌کاره جهت صنایع مختلف می‌باشد. این چسب در محیط‌های شیمیایی با دما و خورندگی متوسط قابل استفاده است.
  Epolock ۲۲۰۰
  اپولاک ۲۲۰۰ یک چسب دو جزئی، پخت دمایی با مقاومت شیمیایی و تحمل دمایی عالی می‌باشد. از این چسب می‌توان جهت چسباندن انواع فلزات، سرامیک، پلاستیک‌های ترموست استفاده نمود. یک چسب جهت شرایط کاری سخت صنایع نفت و گاز و پتروشیمی می‌باشد. این چسب در محیط‌های شیمیایی با دما و خورندگی بالا قابل استفاده است. مقاومت شیمیایی عالی چسب اپولاک سری ۲۲۰۰ در مقابل اسیدها و بازها با غلظت متوسط تا بالا سبب کاربرد بالای این چسب در اکثر صنایع شیمیایی، پتروشیمی‌ها، صنایع نفت و گاز، نیروگاه‌ها و ... گردیده است.
  Epolock ۲۳۰۰
  اپولاک ۲۳۰۰ یک چسب دو جزئی، پخت دمایی با استحکام نسبتا بالا و مقاومت شیمیایی و دمایی خوب می‌باشد. از این چسب می‌توان جهت چسباندن انواع فلزات، لاستیک، سرامیک، پلاستیک‌های ترموست استفاده نمود. این چسب در محیط‌های با دما و خورندگی نسبتا بالا قابل استفاده است.
  Epolock ۳۱۰۰
  چسب اپولاک سری ۳۱۰۰ جهت استفاده در محیط های رطوبتی و زیر آب طراحی گردیده است. این چسب بگونه‌ای ساخته شده که بتواند در دماهای پایین (تا ۵ درجة سانتیگراد) نیز پخت گردیده و به استحکام نهایی خود برسد. از این چسب می توان در چسباندن انواع فلزات، کامپوزیت‌های فایبر گلاس و سرامیک ها حتی در شرایط کاملا رطوبتی نیز استفاده کرد. از دیگر کاربردهای این چسب می‌توان ترمیم مخازن و لوله‌ها در زمانی که سیال در آنها وجود دارد اشاره کرد. مقاومت شیمیایی خیلی خوب چسب اپولاک سری ۳۱۰۰ در مقابل اسیدها و بازها سبب کاربرد بالای این چسب در اکثر صنایع شیمیایی، پتروشیمی‌ها، صنایع نفت و گاز، نیروگاه‌ها و ... گردیده است.
  Epolock ۴۱۰۰
  اپولاک ۴۱۰۰ یک چسب دو جزئی، پخت محیطی با استحکام و چقرمگی بسیار بالا می باشد. خواص مکانیکی این چسپ با استفاده از افزودنی های در ابعاد نانو بهبود یافته است. مشخصه کلیدی این چسب استحکام برشی بالا و چقرمگی و مقاومت دمایی بالا می باشد. از این چسب می توان جهت چسباندن انواع فلزات، شیشه، لاستیک، سرامیک، پلاستیک های سخت استفاده نمود. این چسب یک چسب همه کاره جهت استفاده در صنایع مختلف و بویژه برای چسباندن قطعاتی که تحت بارهای دینامیکی و ارتعاش می باشند است. این چسب در محیط های شیمیایی با دما و خورندگی متوسط قابل استفاده است.
  Epolock ۵۱۰۰
  اپولاک ۵۱۰۰ یک پرایمر دو جزئی بر پایه اپوکسی، پخت محیطی با چسبندگی بالا می‌باشد. از این پرایمر می‌توان جهت چسباندن کامپوزیت فایبرگلاس به سطوح فلزی و بتنی استفاده نمود. همچنین به عنوان یک پوشش مقاوم به خوردگی قابل استفاده است. این پرایمر جهت صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و ... می‌باشد.
  Epolock ۶۱۰۰
  اپولاک ۶۱۰۰ یک چسب دو جزئی، جهت تعمیرات و نوسازی انواع ماشین‌آلات و تجهیزات می‌باشد. این چسب مشابه چسب Belzona ۱۱۱۱ است که بر پایه رزین‌های اپوکسی با وزن مولکولی زیاد و تقویت شده با فولاد سیلیکون‌دار ساخته شده است، بطوریکه پس از پخت کامل چسب، براحتی قابل ماشین‌کاری می‌باشد. همچنین می‌توان بعنوان یک چسب استحکام بالای ساختاری جهت چسباندن انواع قطعات فلزی( جهت ایجاد شیم تحمل بار ) در تولید قطعات اصلی و یا ترمیم، استفاده نمود.
  لوله و قطعات کامپوزیتی رزوه ای تقویت شده با الیاف کربن
  تحمل فشار بالا دارای اتصال رزوه ای دارای پوشش داخلی از جنس رابر تقویت شده با الیاف کربن
  قراردادها
 • لوله و اتصالات فایبرگلاس و چسب اپوکسی EPOLOCK۲ ۲۱۰۰ (شرکت مهر آیین ‏هگمتانه)
 • چسب EPOLOCK۲۱۰۰ (شرکت میراب صنعت ‏توس)
 • چسب EPOLOCK ۲۲۰۰ (پارس جنوبی فاز ۲ و ۳)
 • چسب اپولاک ۲۱۰۰ (پدیده صدراب پایا)
 • چسب اپولاک ۲۱۰۰ و ۲۲۰۰ (شرکت نفت فلات قاره)
 • چسب EPOLOCK ۱۱۰۰ و EPOLOCK ۱۱۰۰F (چسب آوند)
 • چسب اپولاک ۲۱۰۰ (پدیده صدراب پایا)
 • چسب اپولاک ۲۲۰۰ (پارس جنوبی)
 • چسب اپولاک ۱۱۰۰ (بازرگانی چسب ثامن)
 • پوشش ضد خوردگی (سازمان عمران حریم حرم) • آخرین اخبار