Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

پیشرو سازه پیوند بارثاوا

عضو پارک علم و فناوری خراسان در مرکز رشد فناوری انرژی وضعیت: جاری

سهامی خاص  -  ۵۶۵۴۱  -   ۱۳۹۴/۰۹/۰۷
  ۳۲۶۲۴۰۳۸         pspbcomposite[at]gmail[dot]com
رزومه | کاتالوگ | مجوزها و تقدیر نامه‌ها 

معرفی شرکتبرند:

استقرار: مرکز رشد فناوری انرژی

دوره: رشد

وضعیت: جاری

ایده محوری: فرمولاسیون و تولید انواع چسب های اپوکسی با کاربردهای خاص

فعالیت کلیدی: ۱

ثبت شرکت: سهامی خاص  -  ۵۶۵۴۱  -   ۱۳۹۴/۰۹/۰۷

شناسه ملی: 14005435437

زمینه فعالیت در دسته فناوری:مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری‌های شیمیایی -

آخرین به‌روز رسانی:۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۳:۲۸


مدیرعامل: وحید فرزانه فر

تلفن: ۳۲۶۲۴۰۳۸

فکس:

ایمیل: pspbcomposite[at]gmail[dot]com

سایت: http://www.pspbcomposite.com

آدرس: مشهد-جاده کلات -نرسیده به شهرک صنعتی مشهد-روبروی تالار یاقوت-فرخد ۱۶

دستاوردها
 • جوار تاسیس
 • محصولات
  epolock ۱۱۰۰
  اپولاک ۱۱۰۰ یک چسب دو جزئی پرکننده و ضد شره با پخت محیطی و کاربری آسان است. از این چسب می‌توان جهت چسباندن انواع قطعات در صنعت ساختمان استفاده نمود. یک چسب همه‌کاره مناسب جهت صنایع ساختمان‌سازی و معماری می‌باشد. این چسب در دماهای پایین ( ۱۵ درجه سانتی‌گراد) قابل استفاده است. این چسب جهت نصب انواع سنگ و کاشی استفاده می‌شود.
  Epolock ۱۱۰۰F
  اپولاک ۱۱۰۰F یک چسب دو جزئی با پخت سریع می باشد که در مدت ۳ دقیقه ژل شده و ۱۵ دقیقه پس از اختلاط به نیمی از استحکام نهایی خود می رسد. چسب اپوکسی سریع پخت ۱۱۰۰F می تواند جهت تعمیرات فوری و اورژانسی مخازن و تانک ها، لوله ها، ماشین آلات،قطعات بتنی و چسباندن انواع قطعات در صنعت ساختمان استفاده شود. یک چسب همه‌کاره مناسب جهت صنایع ساختمان‌سازی می‌باشد. این چسب در دماهای پایین ( ۵- درجه سانتی‌گراد) قابل استفاده است. این چسب جهت نصب انواع سنگ و کاشی استفاده می‌شود.
  Epolock ۱۳۰۰
  اپولاک ۱۳۰۰ یک چسب دو جزئی قابل تزریق با پخت محیطی و کاربری آسان است. از این چسب می‌توان جهت کاشت انواع بولت و میلگرد در بتن در صنعت ساختمان استفاده نمود. اپولاک ۱۳۰۰ چسبی در بسته بندی دو قلوی به همراه یک میکسر استاتیک جهت سهولت اختلاط و ایجاد قابلیت تزریق می‌باشد.
  Epolock ۲۱۰۰
  اپولاک ۲۱۰۰ یک چسب دو جزئی، پخت محیطی با استحکام بالا و چقرمگی مناسب می‌باشد. از این چسب می‌توان جهت چسباندن انواع فلزات، لاستیک، سرامیک، پلاستیک‌های ترموست استفاده نمود. یک چسب همه‌کاره جهت صنایع مختلف می‌باشد. این چسب در محیط‌های شیمیایی با دما و خورندگی متوسط قابل استفاده است.
  Epolock ۲۲۰۰
  اپولاک ۲۲۰۰ یک چسب دو جزئی، پخت دمایی با مقاومت شیمیایی و تحمل دمایی عالی می‌باشد. از این چسب می‌توان جهت چسباندن انواع فلزات، سرامیک، پلاستیک‌های ترموست استفاده نمود. یک چسب جهت شرایط کاری سخت صنایع نفت و گاز و پتروشیمی می‌باشد. این چسب در محیط‌های شیمیایی با دما و خورندگی بالا قابل استفاده است. مقاومت شیمیایی عالی چسب اپولاک سری ۲۲۰۰ در مقابل اسیدها و بازها با غلظت متوسط تا بالا سبب کاربرد بالای این چسب در اکثر صنایع شیمیایی، پتروشیمی‌ها، صنایع نفت و گاز، نیروگاه‌ها و ... گردیده است.
  Epolock ۲۳۰۰
  اپولاک ۲۳۰۰ یک چسب دو جزئی، پخت دمایی با استحکام نسبتا بالا و مقاومت شیمیایی و دمایی خوب می‌باشد. از این چسب می‌توان جهت چسباندن انواع فلزات، لاستیک، سرامیک، پلاستیک‌های ترموست استفاده نمود. این چسب در محیط‌های با دما و خورندگی نسبتا بالا قابل استفاده است.
  Epolock ۳۱۰۰
  چسب اپولاک سری ۳۱۰۰ جهت استفاده در محیط های رطوبتی و زیر آب طراحی گردیده است. این چسب بگونه‌ای ساخته شده که بتواند در دماهای پایین (تا ۵ درجة سانتیگراد) نیز پخت گردیده و به استحکام نهایی خود برسد. از این چسب می توان در چسباندن انواع فلزات، کامپوزیت‌های فایبر گلاس و سرامیک ها حتی در شرایط کاملا رطوبتی نیز استفاده کرد. از دیگر کاربردهای این چسب می‌توان ترمیم مخازن و لوله‌ها در زمانی که سیال در آنها وجود دارد اشاره کرد. مقاومت شیمیایی خیلی خوب چسب اپولاک سری ۳۱۰۰ در مقابل اسیدها و بازها سبب کاربرد بالای این چسب در اکثر صنایع شیمیایی، پتروشیمی‌ها، صنایع نفت و گاز، نیروگاه‌ها و ... گردیده است.
  Epolock ۴۱۰۰
  اپولاک ۴۱۰۰ یک چسب دو جزئی، پخت محیطی با استحکام و چقرمگی بسیار بالا می باشد. خواص مکانیکی این چسپ با استفاده از افزودنی های در ابعاد نانو بهبود یافته است. مشخصه کلیدی این چسب استحکام برشی بالا و چقرمگی و مقاومت دمایی بالا می باشد. از این چسب می توان جهت چسباندن انواع فلزات، شیشه، لاستیک، سرامیک، پلاستیک های سخت استفاده نمود. این چسب یک چسب همه کاره جهت استفاده در صنایع مختلف و بویژه برای چسباندن قطعاتی که تحت بارهای دینامیکی و ارتعاش می باشند است. این چسب در محیط های شیمیایی با دما و خورندگی متوسط قابل استفاده است.
  Epolock ۵۱۰۰
  اپولاک ۵۱۰۰ یک پرایمر دو جزئی بر پایه اپوکسی، پخت محیطی با چسبندگی بالا می‌باشد. از این پرایمر می‌توان جهت چسباندن کامپوزیت فایبرگلاس به سطوح فلزی و بتنی استفاده نمود. همچنین به عنوان یک پوشش مقاوم به خوردگی قابل استفاده است. این پرایمر جهت صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و ... می‌باشد.
  Epolock ۶۱۰۰
  اپولاک ۶۱۰۰ یک چسب دو جزئی، جهت تعمیرات و نوسازی انواع ماشین‌آلات و تجهیزات می‌باشد. این چسب مشابه چسب Belzona ۱۱۱۱ است که بر پایه رزین‌های اپوکسی با وزن مولکولی زیاد و تقویت شده با فولاد سیلیکون‌دار ساخته شده است، بطوریکه پس از پخت کامل چسب، براحتی قابل ماشین‌کاری می‌باشد. همچنین می‌توان بعنوان یک چسب استحکام بالای ساختاری جهت چسباندن انواع قطعات فلزی( جهت ایجاد شیم تحمل بار ) در تولید قطعات اصلی و یا ترمیم، استفاده نمود.
  زرین ضد آتش بر پایه فنوکسی
  جهت کاربردهای عایقی و دما بالا تا ۲۲۰۰ درجة سانتیگراد برای استفاده در لوله های آتش نشانی واحد های پتروشیمی و ... و محصولات نظامی لازم به توضیح است این رزین بر خلاف رزین های فنولیک که برای پخت به دما و فشار بالا نیاز دارند در دمای ۷۰ درجه و بدون نیاز به فشار کیور می شود
  قراردادها  آخرین اخبار