Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

سازه گستر آرین پارس

عضو پارک علم و فناوری خراسان در مرکز رشد فناوری جامع وضعیت: جاری

سهامی خاص  -  ۳۲۷۲۵  -   ۱۳۸۷/۰۱/۲۱
  ۰۵۱۳۵۴۲۵۵۷۴         sazeh24@gmail.com
رزومه | کاتالوگ | مجوزها و تقدیر نامه‌ها 

معرفی شرکت

شرکت دارای محصول با مجوز دانش بنیان است.

شرکت سازه‌گستر آرین پارس در سال 1387 توسط جمعی از فارغ‌التحصیلان برتر دانشگاه‌های فردوسی و امیرکبیر با هدف بکارگیری تجربه و دانش روز جهت دستیابی به روش‌های نوین در زمینه‌ی صنعت آب و انرژی تاسیس گردید. در گام نخست، این شرکت اقدام به تولید و تجاری‌سازی سیستم بازرسی (ویدئومتری) چاه‌های عمیق نمود. در ادامه با بررسی نیاز روز صنعت آب کشور و پس از ساخت دستگاه نمونه‌گیری آب از اعماق چاه و دستگاه ترمیم جدار چاه به حوزه‌ی فعالیت‌های احیاء، بازیابی و افزایش آبدهی و ترمیم جدار چاه‌ها گام نهاد. این شرکت در سال 1394 با ساخت دستگاه‌های Air Shock Generator و دستگاه تزریق مواد شیمیایی به اعماق چاه در زمینه‌ی بکارگیری روش‌های مدرن احیاء و بازیابی چاه به عنوان شرکتی دانش‌بنیان در معاونت علمی و فن‌آوری ریاست‌جمهوری شناخته شد. کیفیت بالا و نوآوری بکار رفته در محصولات و خدمات ارائه‌شده سبب شد تا دستاورد‌های این شرکت توسط مشتریان در اقصی نقاط کشور مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه‌ی این مسیر، انجام تحقیقات و ارائه‌ی خدمات به کسانی که نیازمند فن‌آوری‌های نوین در صنعت آب و انرژی هستند، همواره از سیاست‌های اصلی شرکت باقی خواهد ماند.

برند:

استقرار: مرکز رشد فناوری جامع

دوره: رشد یافته

وضعیت: جاری

ایده محوری: احیا چاه های عمیق با تکنولوژی ضریه هوای پرفشار (AirShock)

فعالیت کلیدی: انجام خدمات ویدئومتری و بازرسی چاه‌های عمیق تولید و عرضه دستگاه‌های بازرسی و ترمیم چاه‌های عمیق نمونه‌گیری و آزمایش آب از اعماق مختلف چاه و تعیین میزان نیترات در هر عمق تعیین عمق استاتیک و دینامیک چاه ارائة راه‌کارهای نوین جهت افزایش عمر چاه تعمیرات و بازسازی چاه های عمیق، شامل اسید شویی، پیستون زنی، برس زنی و اصلاح عیوب جدار (رفع دفرمگی و پارگی های چاهها)

ثبت شرکت: سهامی خاص  -  ۳۲۷۲۵  -   ۱۳۸۷/۰۱/۲۱

شناسه ملی: 10380479303

زمینه فعالیت در دسته فناوری:محصولات پیشرفته سایر حوزه‌ها - هوا و اقلیم، آب، خاک و فرسایش

آخرین به‌روز رسانی:۱۳۹۹/۰۵/۱۱


مدیرعامل: رضا نجات پور

تلفن: ۰۵۱۳۵۴۲۵۵۷۴

فکس: ۰۵۱۳۵۴۲۵۵۴۱

ایمیل: sazeh24@gmail.com

سایت: http://www.saze۲۴.com

آدرس: کیلومتر ۱۲ بزرگراه آسیایی، پارک علم و فناوری خراسان رضوی، خیابان گلسرخ، نبش گلسرخ ۲

دستاوردها
 • مجوز فناور
 • گواهینامه ثبت اختراع
 • گواهینامه ثبت اختراع
 • محصولات
  سستم رباتیک بازرسی و شناسایی عیوب جدار چاههای عمیق (دوربین ویدئومتری)
  - تصویر برداری همزمان با چهار دوربین - تصویر برداری تا عمق نهایی ۵۰۰ متر - قابلیت تنظیم شدت نور در سه جهت مختلف برای رسیدن به حداکثر کیفیت. - درج همزمان عمق و سایر اطلاعات در کنار تصویر با کمک انکودر دیجیتال. - ارائه تصویر با کیفیت DVD - حرکت یکنواخت دوربین توسط کابل جمع کن خودکار - قابلیت کار تا فشار ۳۵ بار - سیستم سخت افزاری بسیار دقیق به منظور ثبت بهترین تصاویر و دقیق ترین ابعاد برداری - سخت افزار و کابل کشی خاص جهت انتقال بهینه تصاویر با کمترین نویز - ساختار و طراحی مستحکم بدنه و قاب دوربین جهت هدایت مناسب دوربین موانع احتمالی موجود در چاه - آب بندی و وایرینگ دقیق و با ظرافت جهت تامین کیفیت یکنواخت تحت فشارهای مختلف آب (در رابطه با بهای تمام شده و بهای فروش برای هر کدام از خدمات ارائه شده توسط این شرکت کاملا متغیر و مرتبط با نوع دفرمگی، پارگی یا مشکل هر چاه می باشد.)
  تولید، فروش و ارائه خدمات ترمیم جدار و رفع دفرمگی جدار چاههای عمیق
  - با توجه به اقلیم کشور و عدم جایگزینی آب برداشت شده از سفره های زیرزمینی و در نتیجه آن نشست لایه های زمین بر روی همدیگر لوله جدار که به عنوان یک ستون محصور شده درون زمین در نظر گرفته می شود تحت نیروی محوری شدید می شود که در نهایت منجر به کمانش لوله و پارگی جداره آن و دفرمگی به داخل یا خارج می گردد. در حال حاضر این مشکل بسیار فراگیر شده است و دستگاه ترمیم جدار به عنوان ربات هدایت شونده به محل عارضه برده می شود و بعد از مونیتورینگ دقیق محل آسیب دیده به وسیله فشار هیدرولیکی دستگاه خرابی به وجودآمده تسطیح می گردد و قسمت های پاره شده جدار به محل اول بر می گردد. - مجهز به دوربین ویدئومتری با دقت ابعاد برداری بالا - جک هیدرولیکی با قدرت ۱۰۰ تن - مدار هیدرولیک با قابلیت تامین فشار در شرایط قطع برق - اهرم بندی و ریل کشی بسیار دقیق و صیقلی جهت تامین بیشترین بازده - استفاده از آلیاژهای آنالیز شده و مناسب جهت قطعات مختلف دستگاه - طراحی نرم افزاری خاص جهت کنترل دقیق محل جک و کنترل میزان بازشدگی فک های دستگاه با دقت یک میلیمتر (در رابطه با بهای تمام شده و بهای فروش برای هر کدام از خدمات ارائه شده توسط این شرکت کاملا متغیر و مرتبط با نوع دفرمگی، پارگی یا مشکل هر چاه می باشد.)
  تولید، فروش و ارائه خدمات بهسازی و احیا ترکیبی به روش ضربه هوای فشرده (Nitropulse)
  جدار چاههای آب به مرور زمان و به دلیل فعالیت میکرو ارگانیزمها دچار رسوب گرفتگی شدید و گاهی انسداد کامل منافذ آب به درون حجم لوله می شود. این موضوع و همچنین ورود مواد رسی و گلی از بین لایه های سفره آب به نسبت جدار مانع جریان آب به سمت پمپ و کاهش دبی و افت آبدهی می شود. یکی از بهترین راهها برای بر هم زنی انسجام رسوبات و انسداد منافذ جدار استفاده از قدرت ضربه ناگهانی هوای تحت فشار می باشد جهت تامین این ضربه از ابزار گان ایرشوک بهره می بریم. عملکرد آن ایجاد پالس های ضربه هوای فشرده باشدت و ضربه قابل تنظیم و با فاصله زمانی ۳.۵ ثانیه می باشد. (در رابطه با بهای تمام شده و بهای فروش برای هر کدام از خدمات ارائه شده توسط این شرکت کاملا متغیر و مرتبط با نوع دفرمگی، پارگی یا مشکل هر چاه می باشد.)
  قراردادها
 • بهسازی و ترمیم لوله جدار (آب و فاضلاب استان لرستان)
 • بهسازی و ترمیم لوله جدار (آب و فاضلاب استان قم)
 • احیا و بهسازی چاه (آب و فاضلاب استان خراسان شمالی)
 • احیا و بهسازی چاه (آب و فاضلاب استان خراسان جنوبی)
 • بهسازی، ترمیم جدار، ایرلیفت ، ویدئومتری (آب و فاضلاب استان فارس) • آخرین اخبار