Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

غزل گوهر دردانه درخشان

عضو پارک علم و فناوری خراسان در مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت وضعیت: جاری

سهامی خاص  -  ۶۳۴۱۷  -   ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  ۰۵۱۳۶۰۶۱۲۵۴         n.ch.birjandi@gmail.com
رزومه | کاتالوگ | مجوزها و تقدیر نامه‌ها 

معرفی شرکت

شرکت غزل گوهر دردانه درخشان در راستای حفظ هنر اسلامی و ایرانی و ترویج گرایش به طبیعت، با الهام از طرح های اسلامی و الگو برداری از هنر سنتی اقدام به تولید محصولات متنوع از قبیل تابلو، لوازم تزیینی، پوشاک، زیورآلات و ... با استفاده از موادی همچون سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، چرم، چوب، انواع پارچه، فلزات و ... نموده است که غالب این محصولات هنر دست می باشد. با توجه به جایگاه شهر مشهد به عنوان پایتخت معنوی ایران اسلامی و حضور میلیونی زائران ایرانی و غیر ایرانی در این شهر مقدس، موقعیت بسیار ارزنده ای جهت ارایه تولیدات و صنایع دستی بومی به عنوان سوغات ایجاد شده است. گروه صنایع دستی غزل گوهر با استفاده ازمنابع غنی اسلامی و با هدف هدیه آرامش به خانواده ها اعم از زائران و مجاوران اقدام به تولید محصولاتی تلفیقی با محوریت هنراسلامی و سنگ ها به خصوص سنگ های توصیه شده متون اسلامی همچون عقیق، فیروزهو ... نموده است که معادن این سنگ ها در استان خراسان رضوی جزء معادن مطرح در دنیامیباشد. این گروه همچنین در زمینه شناسایی سنگ ها، طراحی و ساخت زیورآلات منحصر بفرد و صدور شناسنامه برای سنگ های قیمتی و کلکسیونی فعالیت می نماید.

برند: غزل گوهر

استقرار: مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت

دوره: رشد

وضعیت: جاری

ایده محوری: هم افزایی علم، سنگ، فلز و هنر اسلامی جهت تولید زیورآلات، سوغات، محصولات کاربردی و ...

فعالیت کلیدی: واردات و صادرات انواع سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، محصولات و تجهیزات برگزاری و حضور در همایش ها و نمایشگاه های داخل و خارج از کشور طراحی، تولید و ارائه زیورآلات لوکس و تلفیقی شناسایی و صدور شناسنامه معتبر عرضه کلی و جزئی انواه سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی برگزاری مزایدات حضوری و مجازی تعامل مستقیم با همکاران وو تولید کنندگان داخلی و خارجی شامل اخذ و اعطای نمایندگی طراحی . تولید لوازم تزیینی و دکوراسیون داخلی و اداری با محوریت سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی طراحی و تولید محصولات خاص و سفارشی طراحی و ساخت تجهیزات مرتبط با تتراش، شناسایی و فرآوری سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی انجام آزمایشات علمی جهت بهسازی گوهر ها ارائه مشاوره زیبایی شناسی در زمینه انتخاب جواهرات مناسب خرید و فروش انواع صنایع دستی

ثبت شرکت: سهامی خاص  -  ۶۳۴۱۷  -   ۱۳۹۶/۱۰/۰۶

شناسه ملی: 14007307142

زمینه فعالیت در دسته فناوری:محصولات پیشرفته سایر حوزه‌ها - صنایع نرم و هویت‌ساز و فرهنگی

آخرین به‌روز رسانی:۱۳۹۹/۰۴/۲۹


مدیرعامل: نصیبه چاکری بیرجندی

تلفن: ۰۵۱۳۶۰۶۱۲۵۴

فکس:

ایمیل: n.ch.birjandi@gmail.com

سایت: http://ghazalgohar.com

آدرس: مشهد- بلوار سجاد- نبش امین ۲- پلاک ۲۸

دستاوردها
 • حضور برتر در میان غرفه ها
 • شرکت در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان خراسان
 • غرفه نمونه در نمایشگاه مهر درخشان ۲
 • محصولات
  تابلو های مینیاتور جواهر نشان
  این آثار توسط هنرمندان برجسته نگارگری طراحی و روی چرم طبیعی اجرا می شوند و سپس توسط سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی که اصالت آنها توسط کارشناس گوهرشناسی بین المللی مورد تایید گرفته است تزیین می شوند. و در نهایت شناسنامه این آثار نیز به همراه این آثار و سوغات نفیس به مشتریان ارائه می گردد.
  تابلو های فیروزه کوبی با فیروزه اصیل نیشابور
  این آثار ابتدا توسط هنرمندان خطاطی انتخاب شده و سپس با استفاده از فیروزه اصیل نیشابور که توسط کارشناس گوهر شناسی مورد تایید قرار گرفته است تولید می شوند و بر روی زمینه های ساده و یا نفیس بسته به نوع سفارش نصب شده و همراه با شناسنامه آن ها به مشتریان ارائه می شود.
  زیورآلات نفیس با طراحی های خاص و با بهره گیری از هنر های اصیل ایرانی و اسلامی
  با بهره گیری از نماد های زیارتی و مذهبی بارگاه امام رضا (ع) و نیز سایر المان های زیارتی که در سطح استان وجود دارند اقدام به طراحی و تولید این محصولات از بهترین مواد اولیه شده است. و استقبال زائرین از این سبک تولیدات بسیار خوب و امید بخش بوده است.
  قراردادها  آخرین اخبار