Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

حامی رایانه آفتاب توس

عضو پارک علم و فناوری خراسان در مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات وضعیت: خارج شده

سهامی خاص  -  ۵۷۹۲۹  -   ۱۳۹۵/۰۱/۲۱
  ۰۵۱۳۷۶۶۸۲۱۲         info@mr2app.com
رزومه | کاتالوگ | مجوزها و تقدیر نامه‌ها 

معرفی شرکت

این شرکت فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۹۰ در حوزه صنعت اپلیکیشن های موبایل و طراحی راهکار های مبتنی بر وب آغاز کرد. با توجه به نیاز روز وب سایت های ایرانی جهت انتقال مطالب خود بر روی اپلیکیشن های موبایل که امروزه جایی بسیار وسیع در صنعت نرم افزار برای خود پیدا کرده است , این گروه تصمیم به طراحی و ساخت این محصول گرفت. پروسه تولید محصولات (اپساز Mr2app.com) در حدود یک سال به طول انجامید و در این پروژه تیم حاضر تمام تلاش خود را برای ساخت محصولی بی عیب و نقص انجام داده اند و یک سال هم به مرحله تولید رسیده است ، این پروژه دائما در حال آپدیت و بروزرسانی است و تیم پروژه در بروز رسانی های مستمر با توجه به نیاز وب مستر ها به امکانات و ویژگی های آن اضافه میکنند.

برند:

استقرار: مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات

دوره: رشد مقدماتی

وضعیت: خارج شده

ایده محوری: انتقال وب سایت بر روی اپلیکیشن موبایل

فعالیت کلیدی: طراحی و ساخت اپلیکیشن های وب و موبایل اپلیکیشن ساز وب سایت مستر تو اپ Mr۲app.com

ثبت شرکت: سهامی خاص  -  ۵۷۹۲۹  -   ۱۳۹۵/۰۱/۲۱

شناسه ملی: 14005762608

زمینه فعالیت در دسته فناوری:فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه ای - حوزه فناوری اطلاعات محتوای دیجیتال

آخرین به‌روز رسانی:۱۳۹۷/۰۷/۲۱


مدیرعامل: حمید قاسمی

تلفن: ۰۵۱۳۷۶۶۸۲۱۲

فکس:

ایمیل: info@mr2app.com

سایت: http://mr۲app.com

آدرس: مشهد - خیابان دانشگاه - دانشگاه ۱۷ - عماد ۳ - پلاک ۱۱ - واحد ۴

دستاوردها
 • نمایشگاه الکامپ ۹۶
 • نمایشگاه ایرانکام ۹۶
 • محصولات
  اپلیکیشن وردپرس
  این اپلیکیشن مخصوص سایت های وردپرسی با موضوعیت خبری ٬ شرکتی و ... است ٬ این اپ را میتوان از طریق اپساز Mr۲app.com ایجاد کرد . اپلیکیشن های وردپرس به صورت Native کد نویسی شده اند و از طریق API موجود در پلاگین مسترتواپ اطلاعات وب سایت را واکشی میکنند. تنظیمات ظاهری و دیگر تنظیمات موجود از طریق پلاگین قابل اعمال هستند.
  اپلیکیشن فروشگاهی
  این اپلیکیشن مخصوص سایت های وردپرس | ووکامرس با موضوعیت فروشگاهی است ٬ این اپ را میتوان از طریق اپساز Mr۲app.com ایجاد کرد . اپلیکیشن های وردپرس به صورت Native کد نویسی شده اند و از طریق API موجود در پلاگین مسترتواپ اطلاعات وب سایت را واکشی میکنند. تنظیمات ظاهری و دیگر تنظیمات موجود از طریق پلاگین قابل اعمال هستند.
  اپلیکیشن آگهی
  این اپلیکیشن مخصوص سایت های وردپرسی با موضوعیت آگهی است ٬ این اپ را میتوان از طریق اپساز Mr۲app.com ایجاد کرد . اپلیکیشن های وردپرس به صورت Native کد نویسی شده اند و از طریق API موجود در پلاگین مسترتواپ اطلاعات وب سایت را واکشی میکنند. تنظیمات ظاهری و دیگر تنظیمات موجود از طریق پلاگین قابل اعمال هستند.
  قراردادها  آخرین اخبار