Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

صنایع ارتوپدی آراد طب توس

عضو پارک علم و فناوری خراسان در مرکز رشد فناوری جامع وضعیت: جاری

سهامی خاص  -  ۵۲۷۹۸  -   ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
  ۰۵۱۳۵۴۱۱۹۸۳         aradorthoped[at]gmail[dot]com
رزومه | کاتالوگ | مجوزها و تقدیر نامه‌ها 

معرفی شرکت

شرکت دارای محصول با مجوز دانش بنیان است.

شرکت دانش بنیان صنایع ارتوپدی آراد طب توس فعالیت خود را در آبان ماه 1393 با شروع نموده است. هم اکنون این شرکت دارای بیش از 50 نفر پرسنل می باشد که دارای تحصیلات کارشناسی و بالاتر می باشند.لذا در جهت نیل به اهداف والای خود با همکاری کادری جوان، متخصص ، متعهد و مجرب افتخار این را داشته ایم در زمره ی شرکت های دانش بنیان قرار بگیریم. این مجموعه با بهره گیری از شیوه های مهندسی معکوس و با ایجاد برخی تغییرات در بهترین نمونه های روز دنیا دراین رشته ، با بکارگیری تکنولوژی روز اروپا ، اقدام به تولید محصولات خود کرده است . با استفاده از برترین تامین کنندگان مواد اولیه موجود در دنیا توانسته ایم محصولات تولیدی خود را در مقایسه با نمونه های خارجی ، با همان کیفیت و با حداقل نصف یا یک سوم قیمت عرضه نماییم. صنایع ارتوپدی آراد طب توس با کسب مجوز های مورد نیاز از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و اداره کل تجهیزات پزشکی غذا و دارو و همچنین دریافت ISO 13485 که از الزامات بین المللی تولید تجهیزات پزشکی می باشد، از حیث حضور در عرصه های جهانی آمادگی لازم را دارا می باشد.

برند:

استقرار: مرکز رشد فناوری جامع

دوره: رشد

وضعیت: جاری

ایده محوری: تولید فیکساتورهای ارتوپدی خاص برای کاربرد خارج از بدن انسان

فعالیت کلیدی: صنایع ارتوپدی آراد طب توس در زمینه طراحی و تولید انواع ایمپلنت ها و فیکساتور های ارتوپدی که در درمان و تثبیت انواع شکستگی های استخوان کاربرد دارند، انواع پیچ (از جنس استینلس استیل و تیتانیوم ) پلاک های ارتوپدی ، ست الیزاروف، ست توبلار و ست مینی توبلار، ست اسلایدینگ و . . . در سایز های مختلف را سبد محصول خود گنجانده است.

ثبت شرکت: سهامی خاص  -  ۵۲۷۹۸  -   ۱۳۹۳/۰۸/۰۱

شناسه ملی: 14004487041

زمینه فعالیت در دسته فناوری:وسایل، ملزومات و تجهیزات پزشکی - تجهیزات و ملزومات پزشکی

آخرین به‌روز رسانی:۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۶:۱۹


مدیرعامل: امیرفرید حسینی

تلفن: ۰۵۱۳۵۴۱۱۹۸۳

فکس: ۰۵۱۳۵۴۱۰۷۴۸

ایمیل: aradorthoped[at]gmail[dot]com

سایت: http://www.aradmeds.ir

آدرس: شهرک صنعتی توس فاز چهار (انتهای بلوار تلاش جنوبی ) قطعه ۱ و ۲

دستاوردها
 • نمایشگاه ایران هلث۱۳۹۶
 • نمایشگاه اصفهان
 • فیکساتور خارجی استخوان پین و شانز
 • پروانه ساخت وسیله پزشکی -چهارونیم لاکینگ پیچ
 • پروانه ساخت وسیله پزشکی-پیچ کورتیکال لاکینگ سه و نیم
 • پروانه ساخت اکسترنال فیکساتور
 • پروانه ساخت تجهیزات پزشکی پین و شانز
 • پروانه ساخت تجهیزات پزشکی پلاک سیستم چهارونیم لاکینگ
 • پلاک توبولار ناودانی چهارونیم
 • پروانه ساخت وسیله پزشکی-سه و نیم غیر لاکینگ پیچ
 • ایزو ۱۳۴۸۵
 • پروانه بهره برداری
 • ثبت برند و لوگو
 • گواهی دانش بنیان
 • نمایشگاه فن بازار و نفس سلامت
 • ایران هلث ۱۳۹۷
 • پلاک چهارونیم لاکینگ
 • پلاک سه و نیم غیر لاکینگ
 • سیستم سه و نیم لاکینگ پلاک
 • سیستم چهارونیم غیرلاکینگ پیچ
 • پیچ کورتیکال لاکینگ سه و نیم
 • محصولات
  انواع پیچ ها (در دو جنس متفاوت استیل و تیتانیوم)
  پیچ لاکینگ ۳.۵، پیچ لاکینگ ۵، پیچ کورتکس ۳.۵،پیچ کورتکس ۴.۵ .پیچ ها ممکن است به تنهایی یا همراه با سایر ابزارها برای تثبیت شکستگی ها در تمام نقاط بدن به همراه ایمپلنت های ارتوپدی مورد استفاده قرار گیرند. پیچ ها بر روی عضو آسیب دیده با استفاده از پلاک ها تثبیت شده و جهت ترمیم و بهبود مورد استفاده قرار می گیرد. پیچ های کورتکس ساده ترین نوع پیچ ها هستند و استفاده همه گیر دارند. از پیچ های لاکینگ برای فیکس کردن بهتر شکستگی ها به همراه پلاک های LCP استفاده می شود پیچ ها دارای انواع مختلف در سایزهای متفاوت می باشد. طول پیچ ها از ۲۰ میلی متر تا ۸۰ میلی متر بسته به نوع شکستگی و محل آن مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین جنس پیچ ها از استیل و تیتانیوم می باشد. پیچ های طراحی شده توسط شرکت آراد قابل استفاده با ابزارهای رایج جراحی ارتوپدی، خود برنده (خود ضرب)، قابل دسترس در انواع مختلف طول رزوه و قطر پیچ ساخته شده از فولاد ضد زنگ (گرید پزشکی) و ساخته شده با بروز ترین تکنولوژی سوئیس می باشد.
  انواع پلاک های DCP و LCPو آناتومیکال و Round Hole و DHS
  پلاک DCP ۳.۵، پلاک DCP ۴.۵ سبک، پلاک DCP ۴.۵ سنگین، پلاک ریکانستراکشن ۳.۵، پلاک ۳/۱ توبولار، پلاک ۲/۱ توبلار، پلاک LC-DCP ۳.۵ سنگین پلاک LCP ۳.۵،پلاک LCP ۴.۵ سبک ، پلاک LCP ۴.۵ سنگین، پلاک LCP ریکانستراکشن ۳.۵ پلاک ۴/۵ میلیمتر لاکینگ دیستال فمور،پلاک ۳/۵ میلی متر دیستال تیبیا پلاک T ۳.۵ – ۹۰ درجه ، پلاک کالکانیل، پلاک تی ابلیک
  ست توبلار
  اجزای تشکیل دهنده کلمپ تک ، کلمپ دوقلو، راد توبولار میباشد . از ست توبولار در مواردی که شکستگی وخیم نیست (ترک خوردگی استخوان) و مواردی که امکان استفاده از کاشتنی ارتوپدی یا بستن زخم وجود ندارد استفاده می گردد. همچنین این سیستم در شکستگی های باز، شکستگی های همراه با عفونت به کار گرفته می شود. این محصول دارای نمونه خارجی بوده، اما محصول تولیدی شرکت آرادطب دارای کیفیت مشابه اما به قیمت به مراتب پایین تر می باشد. این ست شامل کلمپ تک، راد توبلار، پین و شانز است. این فیکساتور پس از فیکس شدن در داخل استخوان های شکسته شده امکان استفاده در زوایای مختلف شکستگی را دارد و باعث ترمیم آن به مرور زمان می گردد.
  ست اسلایدینگ (LRS)
  کاربرد فیکساتور اسلایدینگ ال آر اس (LRS) در مواردی است که امکان استفاده از کاشتنی ارتوپدی یا بستن زخم وجود ندارد و از آن سیستم در شکستگی های باز، شکستگی های همراه با عفونت و شکستگی های بشدت خرد شده استفاده می شود. همچنین برای افزایش طول استخوان از قفل سی دی یو به همراه سیستم اسلایدینگ ال آر اس استفاده می شود. این محصول دارای نمونه خارجی بوده، اما محصول تولیدی شرکت آرادطب دارای کیفیت مشابه اما قیمت به مراتب پایین تر می باشد.
  ست مینی توبلار
  ست مینی توبلار از راد مینی، کلمپ مینی و . . . تشکیل شده است . ست مینی توبلار محصول مونتاژی است و به صورت تک سایز تولید می شود و شامل کلمپ مینی، راد مینی می باشد که عموما در ساعد و دست استفاده شده و جهت تثبیت عضو شکسته بوسیله شانز استفاده می گردد. این محصول در کشور به اشکال گوناگون تولید می شود اما تغییراتی که شرکت آراد طب توس در قسمت گیره کلمپ ایجاد کرده است باعث کاهش وزن و شکیل تر شدن محصول می شود. این کاهش وزن در مقایسه با وزن کل کلمپ و با توجه به کاربرد آن در دست، هنگامی که بصورت مجموعه فیکساتور استفاده می شود مزیت قابل توجهی خواهد بود. این فیکساتور پس از فیکس شدن در داخل استخوان های شکسته شده امکان استفاده در زوایای مختلف شکستگی را داشته و باعث ترمیم آن به مرور زمان می گردد.
  فیکساتور مچ دست
  فیکساتور مچ دست به صورت مونتاژی است و به صورت تک سایز تولید می گردد. کاربرد فیکساتور مچ دست در فیکس کردن استخوان شکسته دست و قسمت مچ با استفاده از پین و شانز می باشد.از این فیکساتور در انواع شکستگی های مچ دست در زوایای مختلف شکستگی دست استفاده می گردد.در عمل جراحی شکستگی کالیس بعد از جااندازی محل شکستگی از پین یا پیچ و پلاک یا اکسترنال فیکساتور برای فیکس کردن قطعات شکسته شده استفاده میشود. در صورت استفاده از پین یا اکسترنال فیکساتور این وسایل معمولا بعد ار ۶-۴ هفته از دست خارج میشوند. این محصول به صورت مهندسی معکوس از روی نمونه اصلی ساخته شده است.
  فیکساتور انگشت
  این فیکساتور همانطور که از نامش پیداست در تثبیت شکستگی انگشتان دست و پا نقش به سزایی دارد که طراحی این محصول به کلی نو بوده است
  ست الیزارف
  اجزای تشکیل دهنده ست الیزاروف فول رینگ ، هالف رینگ ، راد رزوه دار، راد تلسکوپی ، پست نر ، پست ماده، هینج نر ، هینج ماده، هینج ۹۰ درجه، پلاک الیزارف ، پیچ شیاردار، واشر شیاردار، وایر الیزاروف ، الیو وایر میباشد . از فیکساتور الیزارف در شکستگی های باز، شکستگی های شدید و افزایش طول قد و طول استخوان استفاده می گردد. از این ست به دلیل کاهش نیروی حاصل از وزن وارد شده بر عضو آسیب دیده در مواردی که دچار شکستگی های جدی باشد استفاده می شود.از جمله موارد مصرف دیگر آن اعمال فشار جهت ترمیم استخوان (جوش خوردن) در شکستگی های خاص می باشد. این ست دارای اجزای مختلفی چون رینگ ، پلاک ، پست و هینج ، راد رزوه دار، پیچ و واشر می باشد. از این سیستم در شکستگی های باز، شکستگی های همراه با عفونت و شکستگی های بشدت خرد شده استفاده می شود. این محصول دارای نمونه خارجی بوده ، اما محصول تولیدی شرکت آراد طب دارای کیفیت مشابه اما قیمت به مراتب پایین تری می باشد
  پین و شانز
  این دو فیکساتور نقش بسزای در اتصال و نگهداشتن را در بدن ایفا می کنند.
  قراردادها  آخرین اخبار