Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

سامان داروی هشتم

عضو پارک علم و فناوری خراسان در امور موسسات وضعیت: جاری

سهامی خاص  -  ۳۴۳۲۰  -   ۱۳۸۷/۰۸/۰۸
  ۰۵۱۳۵۴۲۱۹۹۰         info[at]samandaroo[dot]com
رزومه | کاتالوگ | مجوزها و تقدیر نامه‌ها 

معرفی شرکت

شرکت دارای محصول با مجوز دانش بنیان است.

شرکت سامان داروی هشتم از شرکتهای مجموعه آستان قدس رضوی به شماره ثبت 34320 مورخه 08/08/87 و تحت مدیریت سازمان اقتصادی رضوی می باشد که با هدف تحقیق بر روی تولید فرآورده‌های نو ترکیب دارویی (فاکتور هشت و غیره به روش نو ترکیب) و تامین نیازهای دارویی کشور و صدور آن به بازارهای هدف در نیمه دوم سال 1387 تأسیس و در حال حاضر موفق به تولید و عرضه فاکتور هشت انسانی به روش نوترکیب گردیده است. همچنین این شرکت علاوه بر دارا بودن یک سایت مطالعاتی و تحقیقاتی اجاره ای در مرکز رشد علوم دارویی دانشگاه تهران که جهت توسعه دانش فنی محصولات نوترکیب ) Recombinant ( در اختیار دارد. با ایجاد دفتر فنی متشکل از متخصصان و کارشناسان صاحب نظر و با تجربه و استفاده از نظرات مشاورین خارجی و داخلی نسبت به راه اندازی و احداث یک سایت تولیدی در زمینی به مساحت 4200 متر مربع و به زیربنای 15.000 متر مربع اقدام نموده که در حال حاضر آماده بهره برداری می باشد.

برند: سامان داروی هشتم

استقرار: امور موسسات

دوره: موسسات

وضعیت: جاری

ایده محوری:

فعالیت کلیدی: موضوع فعالیت شرکت طبق ماده ۲ اساسنامه عبارت است از ایجاد و تأسیس کارخانجات به منظور تهیه و تولید انواع مواد اولیه و محصولات دارویی و بیوتکنولوژی، تهیه و تولید فرآورده‌های نوترکیب، تجهیزات دارویی و پزشکی مربوط به فرآورده‌های دارویی و بیوتکنولوژی و نیز قطعات مربوط به بسته‌بندی مواد اولیه مزبور و وارد نمودن مواد اولیه و بسته‌بندی و ماشین آلات صنعتی و قطعات یدکی مورد نیاز، فروش و صادر نمودن محصولات کارخانه و کلیه اموری که مستقیماً یا بطور غیر مستقیم به موضوع شرکت بستگی داشته باشد.

ثبت شرکت: سهامی خاص  -  ۳۴۳۲۰  -   ۱۳۸۷/۰۸/۰۸

شناسه ملی: 10380496158

زمینه فعالیت در دسته فناوری:داروهای پیشرفته - دارو و فرآورده‌های بیولوژیک

آخرین به‌روز رسانی:۱۳۹۸/۰۲/۲۳ ۱۳:۲۲


مدیرعامل: امیرحسین مقصودی

تلفن: ۰۵۱۳۵۴۲۱۹۹۰

فکس: ۰۵۱۳۵۴۲۱۹۹۲

ایمیل: info[at]samandaroo[dot]com

سایت: http://www.samandaroo.com

آدرس: مشهد، کیلومتر۱۲جاده قوچان، بعد از تقاطع فردوسی، پارک علم و فناوری خراسان رضوی، نبش پامچال۲ ، شرکت سامان داروی هشتم

دستاوردها
  • مجوز فنآور
  • محصولات
    سافاکتو ( فاکتور۸انسانی نوترکیب)
    دارو
    قراردادها    آخرین اخبار