Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

نیروی انسانی متخصص و دانش مدار جزء دارایی‌های اصلی شرکت‌های دانش بنیان و فناور است و به‌عنوان مهمترین مزیت رقابتی و کمیاب‌ترین منبع، در اقتصاد دانش محور امروز به حساب می‌آید.

خلاقیت، نوآوری، محصولات و خدمات متمایز و با کیفیت، کاهش هزینه‌ها و همچنین افزایش رقابت‌پذیری از ویژگی‌های اصلی شرکت‌های دانش‌محور است که نیازمند برخورداری این شرکت‌ها از منابع انسانی کیفی و دانشی است.

لذا در راستای پیاده‌سازی سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی، علی‌الخصوص بندهای:

  • «پرورش استعدادها و حفظ و جذب سرمایه های انسانی»
  • «تنظیم رابطه متقابل تحصیل با اشتغال و متناسب‌سازی سطوح و رشته‌های تحصیلی با نیازهای تولید، اشتغال و توسعه»

پارک علم و فناوری خراسان با راه اندازی سیستم kstp jobs جهت ثبت رزومه افراد اقدام می‌نماید.

 این سیستم به منظور تسهیل ارتباط متخصصان، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها با صنایع دانش‌محور راه‌اندازی شده است. از طریق این سامانه، تعامل شرکت‌های عضو پارک علم وفناوری خراسان با افراد جویای کار، کارآموزان ، کارورزان و انجام امریه سربازی جهت جذب در مشاغل مختلف فراهم می‌گردد.

کارجویان گرامی توجه داشته باشند که تکمیل دقیق فرم اطلاعات فردی و همچنین الصاق رزومه ی کامل می تواند تاثیر بسزایی در فرآیند پذیرش در موقعیت‌های درخواستی داشته باشد. ضمنا خاطر نشان می‌سازد تکمیل فرم و الصاق رزومه هیچ گونه تعهدی مبنی بر جذب متقاضی ایجاد نخواهد کرد.

 

اهداف سیستم

  • بهره‌مندی از منابع‌ انسانی متخصص در حوزه فناوری‌های پیشرفته در شركت‌های دانش‌بنیان؛
  • ساماندهی بازار اشتغال نخبگان دانشگاهی در حوزه‌های تخصصی مربوط به فناوری‌های پیشرفته به منظور بهره‌مندی از توانایی‌های ایشان در شركت‌های دانش بنیان پارک
  • ارتقای دانش شركت‌های دانش بنیان با جذب منابع انسانی متخصص و افزایش زمینه نوآوری و خلاقیت در این شركت‌ها

 

ثبت رزومه  ||  مشاهده و ثبت درخواست برای فرصت‌های شغلی