Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

آزمایشگاه مواد و متالورژی
 
آزمایشگاه مواد و متالورژی پارک علم و فناوری خراسان با بیش از 15 سال تجربه و بهره گیری از کادری متخصص و مجرب جهت ارائه ئ هرچه بهتر خدمات آزمایشگاهی در زمینه آزمایشات متالورژیکی از قبیل متالوگرافی و بررسی کمی و کیفی فازهای موجود در ساختار میکروسکوپی آلیاژ های صنعتی، سختی سنجی، ضخامت پوشش های فلزی و غیرفلزی بر روی فلزات آهنی و غیرآهنی و آزمایشات مکانیکی کشش، فشار، خمش به بخش تحقیقات و صنعت و به منظور جلب رضایت مشتری و بهبود مداوم کیفیت در ارائه خدمت، با الگو قراردادن استاندارد ISIRI-ISO/IEC 17025 بدنبال تحقق اهداف ذیل می باشد:
 
  1. انجام آزمایشات و ارائه نتایج بصورت صحیح براساس استاندارد های بین المللی و ملی مطابق با نیاز مشتری و الزامات قانونی.
  2. آموزش مداوم و به روز کردن اطلاعات کارکنان آزمایشگاه و ارتقاء و توسعه قابلیت های کاری آنها.
  3. افزایش بهره وری و کارآیی در کلیه زمینه ها به منظور حفظ و توسعه سهم آزمایشگاه در سطح ملی و دست یابی به کیفیت مطلوب، قیمت مناسب و زمان تحویل فوری.
  4. شناسایی و تأمین نیاز ها و انتظارات مشتریان.
 
 
آزمایشگاه آنالیز شیمی
 
آزمایشگاه شیمی دارای دو بخش آزمایشگاه آنالیز دستگاهی و آزمایشگاه عمومی بیش از دو دهه تجربه موفق در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی, مشاوره, همکاری در اجرای پروژه های تحقیقاتی, تولیدی و نیز کنترل کیفی مواد مورد نیاز واحد های صنعتی, دانشگاهی, مراکز دولتی, نوآوران و کارآفرینان شاغل در مؤسسات فناور می باشد.
 
آزمایشگاه شیمی دارای گواهینامه آزمایشگاه همکار اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی، معاونت غذا و دارو و آزمایشگاه معتمد سازمان حفاظت محیط زیست می باشد.
 
خط مشی آزمایشگاه :
 
  1. انجام آزمایشات و ارائه نتایج بصورت صحیح براساس استاندارد های بین المللی و ملی مطابق با نیاز مشتری و الزامات قانونی.
  2. افزایش بهره وری و کارآیی به منظور توسعه ی هر چه بیشتر آزمایشگاهها در سطح کشور و دستیابی به کیفیت مطلوب
  3. پاسخ فوری به متقاضیان در اسرع وقت با الگو قراردادن و اجرای سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه
  4. مدیریت و کارکنان آزمایشگاه خود را متعهد به ارائه نتایج کار به مشتریان در موعد مقرر, محرمانه بودن گزارشات و نتایج اعلام شده به مشتریان می داند

   ۱۷۲۹

   
نویاتک