Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین پارک علم و فناوری خراسان و دانشگاه امام رضا(ع)

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


تفاهم نامه همکاری فی مابین پارک علم و فناوری خراسان و دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) با محوریت ترویج و ارتقای مهارت از طریق آموزش‌های مرتبط با نوآوری و توسعه فناوری منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از مرکز نوآوری و شکوفایی خلاقیت؛ سه شنبه مورخ 26 شهریور ماه 1398 تفاهم نامه همکاری فی ما بین پارک علم و فناوری خراسان و دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) در جهت توسعه فعالیت‌های نوآورانه و شرکت‌های دانش‌بنیان منعقد شد.

در این جلسه ابتدا دکتر قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان به ظرفیت های این مجموعه و رشد شرکت های دانش بنیان و ایجاد انجمن شرکت های دانش بنیان پرداخت.

همچنین دکتر مرتضي رجوعي رئیس دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) درخصوص استفاده از حمایت های وزارت علوم در این زمینه ابراز خرسندی کرد.

مهدی گنجی مسئول دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) گفت: پارک علم و فناوری خراسان کارگروه نوآوری را در سطح استان تشکیل داده است تا ایده‌های نوآورانه مناسب را کشف کرده و در راستای عملیاتی شدن آن‌ها اقدام شود. هدف این کارگروه توسعه و ایجاد مراکز نوآوری ظرف سه تا پنج سال آینده در دانشگاه‌ها است.

وی ادامه داد: ما در تلاش هستیم از پتانسیل پارک علم و فناوری به نفع توسعه اکوسیستم نوآوری و فناوری  بهره ببریم. از این رو قراردادی دو جانبه با پارک علم و فناوری خراسان منعقد شده تا هم ما کمک‌کننده باشیم و هم از سوی پارک علم و فناوری، استارتاپ‌ها به ما معرفی شوند و از این طریق ما به سایر دانشگاه‌ها و رویدادهای نوآورانه کمک کنیم.