Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

افتتاحیه رویداد ملی ریحانه؛
تلاش برای توانمندسازی زنان در توسعه محصولات فرهنگی

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


دبیر رویداد ملی ریحانه گفت: رویداد ملی ریحانه در راستای توانمندسازی زنان در توسعه محصولات فرهنگی به مدت سه روز در مجتمع کانون فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از خبرگزاری فارس؛ علیرضا جاوید عربشاهی، دبیر رویداد ملی ریحانه عصر امروز در افتتاحیه این رویداد که در مجتمع کانون فرهنگی دانشگاه فردوسی برگزار شد، گفت: رویداد ملی ریحانه در جهت توانمندسازی زنان در توسعه محصولات فرهنگی شان به مدت سه روز در مجتمع کانون فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد آغاز به کار کرد.

دبیر رویداد ملی ریحانه با بیان اینکه ۱۶ تیم از ۹ استان کشور در این رویداد شرکت‌ می‌کنند، افزود: این رویداد فرصت خوبی برای زنان مبتکر در جهت ارتقا و توسعه محصولاتشان است. 

وی بیان کرد: رویداد ملی ریحانه در این مدت سه روزه، چهار کارگاه  تخصصی برای ۱۶ تیم شرکت کننده برگزار می‌کند.

عربشاهی خاطرنشان کرد: هدف این رویداد شناسایی بانوان خلاق و توسعه محصولات فرهنگی و توانمندسازی آنان است.

دبیر ملی رویداد ریحانه تصریح کرد: بعد از رقابت سه روز ۱۶ تیم شرکت کننده در رویداد، سه نفر به عنوان برگزیده از طرف داوران انتخاب می‌شوند و به آنها جوایزی اهدا می‌شود.

یکی از راهبردهای کشور توسعه کسب و کار و تقویت شرکت‌های دانش بنیان است

در ادامه معاون علمی آستان قدس رضوی با بیان این نکته که یکی از راهبردهای کشور توسعه کسب و کار و تقویت شرکت‌های دانش بنیان است، گفت: نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی به‌دنبال ایجاد فرصتی در راستای توسعه این عرصه تلاش می‌کنند.

محمد مهدی نژادی نوری، افزود: تقویت زنان کار آفرین جامعه در راستای تقویت و توسعه کسب و کار صورت می‌گیرد.