Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

رئیس پارک علم و فناوری خراسان در اختتامیه رویداد ملی ریحانه:
وابسته به فکر و تلاش خودمان باشیم و نه هیچ جناحی

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


دکتر قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان در آیین اختتامیه اولین رویداد ملی ریحانه که عصر جمعه 19 مهرماه سال جاری در مشهد برگزار شد گفت: وابسته به فکر و تلاش خودمان باشیم و نه هیچ جناحی.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان؛ دکتر قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان در آیین اختتامیه اولین رویداد ملی ریحانه در مشهد، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین رویدادهایی گفت: وابسته به فکر و تلاش خودمان باشیم و نه هیچ گروه و جناحی.

وی همکاری معاونت علمی آستان قدس رضوی، شتابدهنده هاوش، دانشگاه فردوسی مشهد و پارک علم و فناوری خراسان در کنار یکدیگر و در برگزاری این رویداد سه روزه را اتفاق ویژه ای دانست.

رئیس پارک خراسان همچنین درخصوص افتخارآفرینی و درخشش کشور در زمینه های اقتصاد غیرنفتی ابراز امیدواری کرد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ علیرضا جاوید عربشاهی دبیر رویداد ملی ریحانه گفت: ما برای رشد و توانمندی بانوان خلاق و کار آفرین ریحانه ۱ را برگزار کردیم که با کمک اسپانسر‌ها و استفاده از منتور‌های متخصص برای شرکت کننده‌ها فضای آموزشی و پیشرفته به وجود آوریم.

وی تصریح کرد: این گروه‌ها به خصوص سه گروه برتر درصورت طی کردن مراحل قانونی برای تجاری سازی محصولات و ایده‌های خود از حمایت پارک علم و فناوری خراسان و سایر حامیان برخوردار خواهند بود.

عربشاهی گفت: این مسیر متوقف نمی‌شود و در آینده نزدیک ریحانه دو با رویکرد بازی و سرگرمی در حوزه کسب و کار‌های خلاق برگزار می‌شود. رویداد ملی ریحانه  با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونت علمی آستان قدس رضوی و با برگزاری کارگا‌ه های آموزشی برای گروه‌های شرکت کننده به منظور حرفه‌ای شدن و کیفیت بخشی ایده‌ها و مشاغل بانوان  به مدت سه روز در مشهد برگزار شد.

شایان ذکر است گروه تولید لباس نوزاد از تربت جام شایسته دریافت تندیس برترین گروه این دوره از رویداد شد.