Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

نوزدهمین دورهمی اعضای شبکه مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ نوزدهمین دورهمی اعضای شبکه مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات به میزبانی تیم مانیشن روز سه شنبه ۲۳ مهر ۹۸ در ساختمان سجاد پارک علم و فناوری برگزار شد.

در این نشست که حدود ۴۰ نفر از اعضای شرکت های جاری مرکز رشد حضور داشتند، ضمن معرفی اعضای جدید به منظور شبکه سازی و اشنایی اعضا، افراد حاضر به معرفی مختصر خود پرداختند. پس از آن اخبار جدید مرکز رشد ارائه شد. ضمن اشاره  به نشست ها و رویدادهای برگزار شده قبلی، برنامه های آتی نیز معرفی شد. همچنین به استعلام پروژه سازمان آرامستانهای مشهد اشاره شد. پس از آن، مهندس چرم فروشان ضمن معرفی تیم مانیشن و سرگذشت راه اندازی شرکت، به تجربیات این شرکت درخصوص اجرای تجربه مانیشن از بکارگیری شاخص های کلیدی عملکرد پرداخت. مفاهیم KPI به عنوان شاخص هایی برای درک وضعیت و حال خوب شرکت اشاره شد و شاخص های مناسب هر دوره از عمر استارتاپ معرفی شدند.

در انتها نیز ضمن پاسخ به سوالات حاضرین، نمودارها و شاخص های مانیشن که در ابزار google data studio جمع اوری و قابل نمایش است، ارائه شد که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت. 

نشست ها و دورهمی های مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات، با هدف شبکه سازی معمولا به صورت فصلی به میزبانی یکی از شرکت های مرکز رشد برگزار می گردد و ضمن ارایه تجربیات کسب و کاری شرکت میزبان، امکان اشنایی با پتانسیل سایر اعضای شبکه شرکت ها فراهم می آید.