Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

بازدید رئیس پارک علم و فناوری خراسان از شرکت دانش بنیان محتواپردازان هشتم توس پیشرو

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


رئیس پارک علم و فناوری خراسان و مدیرمرکز رشد ICT از دستاوردها و محصولات و بخش های مختلف شرکت دانش بنیان محتواپردازان هشتم توس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ در روز پنچشنبه 16 آبان 98 جناب آقای دکتر قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان به اتفاق مدیر مرکز رشد ICT از شرکت دانش بنیان محتوا پردازان هشتم توس پیشرو، عضو مرکز رشد ICT  بازدید کرده و در جریان آخرین دستاوردها و اقدامات این مجموعه قرار گرفت.
شرح محصولات این شرکت بدین صورت می باشد:
ishia books:
کتب مرجع در مکتب شیعه که بیش از ۱.۲ میلیون کاربر در ۱۲۸ کشور جهان دارد. 
iShia CMS:
سرویسی برای تولید، پردازش و انتشار محتوای فعالین شیعه با استفاده از بروزترین ابزارهای روز در تشخیص و تحلیل داده ها و موتور جستجوی منحصر به فرد بر اساس گراف دانش تولید شده.
iShia kids:
سامانه تحت وب جهت تولید داستان (محتوای انیمیشنی) برای کودکان  
iShia media:
سامانه ی تولید محتوای رسانه ای بر اساس ساختارهای پیشرفته

iShia cloud:
دیتاسنتر ابری، ویژه پروژه های ishia با استفاده از جدید ترین تکنولوژی‌های روز دنیا

مهندس میلانی مدیرعامل شرکت به بخشی از مسائلی که در این مدت با آن مواجه بوده اند پرداخت و به مسئله ی حذف بعضی از اپ ها از پلی استور اشاره نمود، ایشان در ادامه نیز به این نکته پرداخت که عمده کاربران شرکت در خارج از ایران اقامت دارند و آمار 24 ساعته خدمات نشان دهنده استفاده اپ در حداقل 130 کشور و 1900 شهر می باشد.
آمار نصب IShia Books  به تنهایی بیش از یک میلیون و پانصد هزار می باشد که رقم آن در گوگل پلی +500k می باشد و تا به امروز حدود 165 میلیون جلد کتاب دانلود شده است.
برند آی شیعه شناخته شده ترین و پرچمدار حوزه فعالیت خود در بین الملل می باشد و کتابخانه شیعه باعث تحول عظیمی در جامعه ی هدف خود شد و یک کالچر جدید ایجاد کرد. آی شیعه بیش از 15 سال سابقه فعالیت دارد و وجود رسمی آن در قالب بنیاد میلانی در انگلستان است، اما تیم فنی در ایران مستقر است که با توجه به ورود به فاز توسعه فعالیت ها و تمهید راهکارهایی جهت دفع تحریم ها، شعبه ایران در قالب شرکتی دانش بنیان و با افتخار عضویت در پارک فعالیت میکند.