Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

بعنوان سومین شرکت فناور مرکز رشد فناوری نیشابور
سامانه کشوری همیاب ۲۴ در واحد امور مؤسسات پارک علم و فناوری خراسان پذیرش شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


سامانه کشوری همیاب ۲۴ در واحد امور مؤسسات پارک علم و فناوری خراسان پذیرش شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از مرکز رشد فناوری نیشابور؛ شرکت ساینا پردازش گسترش شرق –همیاب 24، پس از طی مراحل ارزیابی و داوری های تخصصی و بر اساس مصوبه شورای فناوری امورمؤسسات پارک علم و فناوری خراسان، در این واحد پذیرش و مشغول فعالیت گردید.

شرکت ساینا پردازش گسترش شرق – همیاب 24 در سال 1394 با ایده محوری ردیابی کالاهای دیجیتال مفقودی و سرقتی  با اخذ رتبه دوم در اولین رویداد کار آفرینی استارتاپ ویکند نیشابور و پس از طی مراحل جذب و پذیرش در مرکز رشد فناوری نیشابور پذیرش و شروع به فعالیت نمود. پس از طی 36 ماه فعالیت  چشمگیر و همراه با توفیقات روزافزون در دوره رشد این مرکز به عنوان سومین شرکت فناور مرکز رشد نیشابور موفق به اخذ مصوبه پذیرش امورمؤسسات پارک علم و فناوری خراسان گردید. سامانه کشوری همیاب 24 مورد حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه می باشد و تا کنون با بیش از ۸۵۰۰ دفتر پیشخوان خدمات دولت نیز همکاری می نماید.

هوشمندترین کسب و کار ایران، رتبه دوم جشنواره کسب و کار دانشگاه شریف، عضو 6 تیم برتر جشنواره شیخ بهایی از دیگر افتخارات این استارتاپ می باشد.

همچنین خاطر نشان می نماید سامانه های صاد 24 با محوریت اعلام سرقت و استعلام چک‌های بانکی در کشور با هدف پیشگیری از جعل و کلاهبرداری چک های سرقتی و مفقودی و بامن 24 با هدف ارائه خدمات بر بستر آنلاین در زمینه فروش شارژ، بسته اینترنت، پرداخت قبوض (آب، برق، گاز و سایر) از دیگر اسپیناف های شرکت ساینا پردازش گسترش شرق می باشد که پس از پذیرش در امورمؤسسات پارک علم و فناوری خراسان در مرکز رشد فناوری نیشابور مستقر و درحال ادامه فعالیت می باشد.

شایان ذکر است پیش از این، دو شرکت دانش بنیان شرق صنعت نیشابور فعال در حوزه ماشین سازی پیشرفته و شرکت دانش بنیان پارس پویا کنترل بینالود پیشرو درارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه اتوماسیون صنعتی و طراحی و ساخت کنتورهای هوشمند چاه های آب کشاورزی، تله متری و اسکادا از مرکز رشد فناوری نیشابور، موفق به پذیرش در واحد امور موسسات پارک علم و فناوری خراسان شده بودند.