Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان تاکید کرد:
استفاده از ایده های شرکت های دانش بنیان در تحول ارائه خدمات شهرداریهای خراسان رضوی

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در جلسه هم اندیشی با اعضای هیات مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان استان بر نقش مهم و تاثیرگذار این حوزه در ایجاد تحول و بهبود فعالیت ها در حوزه شهری و شهرداری ها تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی؛ میثم کرمانی در دیدار با اعضای هیات مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان استان، گفت: قطعا حرکت به سمت خلاقیت و نو آوری و بهره گیری از دانش در همه امور به ویژه فعالیت های مرتبط با حوزه حوزه شهری و شهرداری های نقش تاثیرگذاری خواهد داشت.
وی با اشاره به ظرفیت های سازمان همیاری شهرداری های استان درجهت بهره گیری از طرح های دانش بنیان، افزود: سازمان همیاری با توان ستادی و برخورداری از شرکت ها و موسسات تابعه خود که در زمینه های اقتصادی، بازرگانی، تولیدی، آموزشی، پژوهشی، عمرانی، حمل و نقل، گردشگری و ... فعالیت می کنند، این ظرفیت و آمادگی را دارد تا از ایده های نو و خلاقانه استفاده کند.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی ادامه داد: یکی از اصلی ترین رسالت های سازمان، خدمات دهی و تامین نیازهای گوناگون شهرداری های 77 شهر استان در تمامی زمینه های ممکن اعم از تجهیزات، کالاها، خدمات، مشاوره، آموزش و ... است که قطعا هریک از این زمینه ها، پتانسیل بهره گیری از طرح های دانش بنیان را خواهد داشت.
وی با تاکید بر لزوم بررسی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در سازمان همیاری توسط شرکت های دانش بنیان و ارائه طرح های مرتبط با فعالیت های این نهاد، تصریح کرد: در تمامی زمینه ها اعم از طرح های دانش بنیان، استارت آپی، نوآورانه، فناورانه و ...، آماده همکاری و دریافت پیشنهادات مختلف فعالان این عرصه هستیم.
کرمانی به نقش سازمان همیاری شهردای های خراسان رضوی به عنوان تسهیل گر و پشتیبان شرکت های دانش بنیان و دارای ایده های نو و خلاقانه اشاره و خاطرنشان کرد: قطعا با برگزاری رویدادهای استارت آپی با حضور سرمایه گذاران، ایده پردازان و تسهیل گران و همچنین تداوم هم اندیشی ها با دست اندرکاران حوزه های دانش بنیان، می توان شاهد آثار و نتایج مطلوب و سازنده ای باشیم.
گفتنی است، در این جلسه مقرر شد، تفاهم نامه ای به منظور همکاری های مشترک بین سازمان همیاری شهرداری ها و انجمن شرکت های دانش بنیان استان تهیه شود. همچنین به منظور بررسی طرح ها، ایده ها و پیشنهادات دانش بنیان، این جلسات هم اندیشی به صورت متدوام و زمان بندی شده برگزار شود.