Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

در راستای اجرای تفاهم نامه قبلی و تعمیق همکاری ها
بازدید از سایت عملیاتی و برگزاری جلسات تخصصی در پالایش گاز شهید هاشمی نژاد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل  پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد واحدهای فناور انرژی؛ بازدیدی با همكاري‌ مرکز رشد انرژی پارك و شركت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد چهارم آذر ماه 1398 با حضور جمعي از کارشناسان عملیاتی و تخصصی این مجموعه ها و 6 شركت فناور صنعت نفت و گاز در سرخس برگزار شد.

این بازدید با نشست اعضا و با حضور مهندس فرزانه مقدم، معاون مهندسی و جمعی از کارشناسان و مدیران واحدهای فنی در محل سالن جلسات پالایشگاه برگزار شد و ضمن ارائه پروژه ها و سوابق قبلی اجرای داخلی سازی در این پالایشگاه با کمک شرکت های فناور، به حمایت از تولیدات و دستاوردهای بومی از این به بعد و منوط به نیازهای اعلامی و با اولویت استفاده از توان نیروهای انسانی و مستقر در سرخس اشاره شد.

در ادامه با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته هر یک از شرکتها در دسته های تخصصی با کارشناسان مربوطه تقسیم و بازدید و جلسات تخصصی در دستور کار قرار گرفت.

در این بازدید مدیر و کارشناسان مرکز رشد انرژی از مرکز نوآوری پالایشگاه شهید هاشمی نژآد (ساریکا) واقع در شهرستان سرخس بازدید و از آیین نامه و دستورالعملهای اجرایی و شرکت های عضو این مرکز با دکتر نیک پرست مدیریت این مرکز به مذاکره نشستند. در این گفتگو نیک پرست درخواست همکاری این مرکز با پارک علم و فناوری خراسان را مطرح و پیشنهاد عضویت این مرکز و واگذاری زیر ساخت های ایجادی را به پارک خراسان در قالب تفاهم نامه همکاری اعلام نمود. در پایان این دیدار ضمن بازدید از مجموعه مقرر شد پیشنهادات از طریق نمایندگان پیگیری و نظر نهایی اعلام گردد.

شایان ذکر است، در این بازدید شرکت های مطلق کاران، نیرو پژوهان مرصاد، آریا صنعت بارثاوا، سازه گستر آرین پارس، امید پترو انرژی خاوران، نمو فناوران پارس در بازدید حضور داشتند.