Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

بازدید نماینده شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی از مرکز رشد فناوری گناباد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از مرکز رشد فناوری گناباد؛ جلسه نشستی با محوریت معرفی فعالیتهای شرکتها توسط مدیران، با حضور دکتر بنایی نماينده شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد و پس از آن ایشان از مرکز رشد فناوری گناباد بازدید بعمل آورد.

در جلسه نشست، مهندس تقوی مدیر مرکز رشد فناوری گناباد ضمن خوشامدگویی به دکتر بنایی به معرفي مرکز رشد فناوری گناباد پرداخت و گزارشی از فعالیتهای مرکز رشد را به صورت پاورپوینت ارائه داد. سپس مدیران عامل شرکتها ضمن معرفی فعالیت شرکتها و واحدهای فناورشان، به ارائه مسائل و چالش های پیش روی خود پرداختند.

دکتر بنایی ضمن عرض سلام و خداقوت به مدیران شرکتها، چالشهای مطرح شده توسط مدیران را بررسی نمودند. ایشان با اشاره به پیشرفت های ارزشمند مرکز رشد فناوری گناباد، از مدیران واحدها تقدیر نموده و بیان داشتند: "افزایش تعداد شرکتها مشهود بوده و ما باور کردیم که می شود یکسری تولیدات نیاز کشور را در شهرستان گناباد تولید کنیم".

در پایان ایشان به همراهی مدیران واحدها از تعدادی از واحدهای فناور و امکانات و زیرساختهای موجود در مرکز رشد بازدید به عمل آوردند.