Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

برگزاری مراسم افتتاحیه شرکت شتاب، همکار مرکز رشد فناوری نیشابور

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


همزمان با هفته چهانی کارآفرینی و با مجوز رسمی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و مصوبه شورای فناوری مرکز رشد فناوری نیشابور، شرکت شتاب، همکار مرکز رشد فناوری نیشابور شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل ازمرکز رشد فناوری نیشابور؛ همرمان با هفته جهانی کارآفرینی، مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی شرکت شبکه تسهیلگران اندیشه برتر - شتاب، با مجوز رسمی از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و بر اساس مصوبه شورای فناوری مرکز رشد فناوری نیشابور، مراسم افتتاحیه این شرکت به عنوان همکار مرکز رشد فناوری نیشابور با حضور جمعی از مسؤولین  شهرستانی افتتاح و رسما شروع به کار نمود.

به گفته کمال میری، مدیر عامل شرکت شتاب، این شرکت با ارائه خدمات تخصصی مشاوره ای در حوزه ایجاد و توسعه اکوسیستم کارآفرینی شهرستان نیشابور و با رویکرد برگزاری رویدادهای کارآفرینی مختلف مانند استارتاپ ویکند، کارآفرینی خلاق، کافه کارآفرینی و ... با هدف توسعه فرهنگ کارآفرینی با حضور جمع کثیری از کارآفرینان، استاید، مشاورین و فعالین حوزه کسب و کار ایجاد و به عنوان شرکت همکار مرکز رشد فناوری نیشابور با این مرکز همکاری دارد.

علیرضا شیرازی، مدیر مرکز رشد فناوری نیشابور با اشاره به برنامه کاری شرکت شتاب در برگزاری رویدادهای کارآفرینی و ارائه مدل های جدید پیش رو، حضور مشاورین و منتورهای تخصصی در حوزه های مختلف که برای رشد و توسعه کسب و کارهای نوپا بسیار موثر می باشند را در ترکیب اصلی این شرکت مثبت دانسته و با توجه به سابقه درخشان شرکت شتاب در برگزاری رویدادها و همایشهای تخصصی کارآفرینی، حضور این شرکت را به عنوان شرکت همکار مرکز رشد فناوری نیشابور مغتنم برشمرد و اضافه کرد: بر اساس مصوبه شورای فناوری مرکز رشد و نیز جلسات تخصصی برگزار شده با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت شتاب، به زودی شاهد برگزاری برنامه های متعددی به صورت ویژه و در راستای تقویت فرهنگ کارافرینی و توسعه فضای کسب و کارها به ویژه کسب و کاری نوپای دانش بنیان و فناور در نیشابور خواهیم بود.

شرکت شبکه تسهیلگران اندیشه برتر با مجوز شماره 20135 از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، همچنین با حضور در نمایشگاه توانمندی های بسیج، با ارایه دستاوردهای خود در بخش های مشاوره شغلی و کارآفرینی به معرفی حوزه های کاری تخصصی خود پرداخت. در مراسم بازگشایی این نمایشگاه نمایندگان مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، مدیر مرکز رشد نیشابور و دیگر مسؤولین شهرستانی نیز حضور داشته و از نزدیک با فعالیت های این مرکز آشنا شدند.