Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

بنابر اذعان بازدیدکنندگان در نمایشگاه نفت خوزستان:
شرکت های گروه انرژی پارک خراسان، توانمندترین در کشور

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از مرکز رشد انرژی، شرکت های گروه انرژی پارک علم و فناوری خراسان به صورت قدرتمند در نمایشگاه نفت خوزستان حضور یافته اند.

معصومه ذاکریان مدیر مرکز رشد انرژی در محل نمایشگاه گفت: این نمایشگاه از 22 آذر در اهواز شروع شده است و تا 26 آذر ادامه خواهد داشت. در محل نمایشگاه های دائمی شهر اهواز 9 شرکت از پارک علم و فناوری خراسان در پاویون مشترک شبکه انرژی پارک های علم و فناوری کشور و به صورت مستقل حضور دارند.

شرکت های کاوش صنعت، پمپیار، صنعت پروژه، شرکت توسعه فناوری های نوین (توس نانو)، مطلق کاران شرق، هوشمند سازان شرق، برنا صنعت توس، طاها قالب و پرتو صنعت از جمله شرکت های حاضر در این نمایشگاه می باشند.

در طی بازدید هایی که دو روز اول نمایشگاه از محصولات و دستاوردهای شرکت های گروه انرژی پارک صورت گرفت می توان به بازدید معاون وزارت نفت، مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب، مدیران و کارشناسان شرکت نفت فلات قاره، مدیران و کارشناسان شرکت ملی نفت، شرکت های پتروشیمی، پالایشگاه آبادان، شرکت فولاد خوزستان و... اشاره کرد. بنابر اعلام قریب به اتفاق همه بازدیدکنندگان شرکت های خراسان علی الخصوص شرکت های عضو پارک علم و فناوری در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی بسیار قدرتمند و پیشرفته نیاز های کشور را در این زمینه رفع می نمایند.