Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

۵۰ درصد تخفیف خدمات ویژه استارتاپها
توافق در ارایه ابزارهای مدیریتی با ۵۰% تخفیف ویژه استارتاپها

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


با همکاری مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان و شرکت پرنیان پردازش پارس، ابزارهای مدیریتی متناسب با نیاز استارتاپها ارائه می شود.

مهندس علیزاده مدیر عامل شرکت پرنیان پردازش پارس از شرکت های رشد یافته مرکز رشد ICT گفت: با توجه به شناخت و تجربه هایی که از دغدغه های موجود در استارتاپها بدست اورده ایم، به این نتیجه رسیدیم که حمایت اولیه ای که شتابدهنده ها از استارتاپها می کنند، ضروری است. ولی می بایست پس از پا گرفتن و شروع به کار استارتاپها در مدیریت فرایندها نیز از آنها حمایت های عملیاتی تری کرد. بخشی از این حمایت‌ها، می‌تواند توصیه به ایجاد ساختارها و‌ الگوهای استاندارد و صحیح کاری باشد.

در همین راستاست که شرکت پرنیان پردازش پارس تصمیم گرفته  است زیر چتر حمایتی پارک علم و فناوری خراسان خدماتی مناسب با نیاز استارتاپها ارایه دهند.
خدماتی که شرکتهای پرنیان پردازش پارس برای این طرح حمایتی آماده کرده اند، یک بسته نرم افزاری یکپارچه است که بیشتر نیازهای توسعه ای و مالی یک استارتاپ را دربرمی گیرد. در این بسته نرم افزاری علاوه بر نرم افزار CRM ابری اورست که در مسیر فروش ضرورتهای ارتباط با مشتری را تامین می کند، نرم افزار حسابداری ابری هوفر نیز که به صورت کامل با نرم افزار فوق، یکپارچه شده، به استارتاپها ارائه می شود.
شایان ذکر است که علاوه بر این موضوع که نرخ پایه این نرم افزارها به صورت مناسب و منطقی قیمت گذاری شده اند، در این طرح در مجموع ۵۰ درصد تخفیف نیز برای استارتاپهای معرفی شده از پارک علم وفناوری خراسان در نظر گرفته شده است.
شرکتهای پرنیان پردازش پارس 20 درصد از قیمت کل نرم افزارها را به استارتاپها تخفیف می دهند. پارک علم و فناوری خراسان نیز در همین راستا متعهد شده که 30 درصد از مبلغ کل این نرم افزارها را بپردازد تا در مجموع استارتاپها فقط نیمی از قیمت کل نرم افزارهای یکپارچه CRM و حسابداری را پرداخت نمایند.

شایان ذکر است مهندس مهدی علیزاده ابراز امیدواری کرد که با این طرح استارتاپهای فعال بتوانند در زمینه فروش و مسائل مالی به رشد قابل ملاحظه ای برسند تا در چرخاندن چرخ اقتصاد کشور نقش خود را به بهترین شکل ایفا کنند.

لازم به ذکر است برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر در زمینه طرح ویژه استارتاپها می توانید به وبسایتهای شرکت پرنیان پردازش پارس، اورست (نرم افزار CRM) و هوفر ( نرم افزار حسابداری ) مراجعه نمایند.

https://www.ever247.net/استارتاپ/

https://www.hoofer.cloud

 

در پایان مهندس علی جاهدی، مدیر مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان، ضمن تشکر از همکاری شرکت های پرنیان پردازش پارس و سناسازان سرو سامیار، اعلام کرد که این مرکز رشد آمادگی دارد تا پیشنهادات سایر شرکتهای توانمند که ابزار یا تسهیلات ارزشمندی برای رشد یا کاهش ریسک های استارتاپ ها دارند را دریافت، بررسی و ارائه آن پیشنهادات را به مخاطبین در سطح کشور تسهیل و تسریع نمایند.