Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

برگزاری کارگاه خلق مدل کسب و کار در فرمانداری فیروزه

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


کارگاه تخصصی خلق مدل کسب و کار در فرمانداری فیروزه و به همت مرکز رشد فناوری پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از مرکز رشد فناوری نیشابور؛ پیرو جلسات تخصصی مرکز رشد فناوری نیشابور با فرمانداری شهرستان فیروزه و در راستای توسعه زیست بوم کارآفرینی و توسعه کسب و کارهای فناور و دانش بنیان بر پایه ظرفیت های شهرستان فیروزه، کارگاه های تخصصی خلق مدل کسب و کاردر محل سالن جلسات شورای اداری فرمانداری این شهرستان و با حضور جمع کثیری از علاقه مندان به ایجاد و توسعه کسب و کارهای فناور و دانش محور برگزار گردید.

در این کارگاه ها مهندس حسین لطف آبادی مدرس دانشگاه، مشاور توسعه کسب و کارهای صنعتی و منتور رویدادهای کارآفرینی، باتوجه به استقبال چشمگیر شهروندان این شهرستان و اشاره به ظرفیت های ویژه موجود در شهرستان فیروزه به ویژه کشاورزی و دامپروری به بیان نکات مهم برای طراحی مدل های کسب و کار بر اساس ظرفیت های موجود در هرمنطقه و به عنوان ضرورت های ایجاد یک کسب و کار پایدار دارای نوآوری پرداخت.

وی براساس سال ها تجربه در ارائه مشاوره های تخصصی در حوزه صنایع مختلف و نیز استارتاپ ها به ارائه تجربیاتی ارزشمند در این زمینه پرداخت.

همچنین خاطر نشان می نماید شهرستان فیروزه، یکی از شهرستان های استان خراسان رضوی است که  بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۰ جمعیت شهرستان فیروزه ۴۲۷۳۹ نفر می باشد.