Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مسیریاب نشان عضو مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک خراسان برای دومین سال پیاپی موفق به کسب عنوان برترین اپلیکیشن حوزه حمل و نقل در جشنواره وب و موبایل شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد ICT (مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات)؛ نرم افزار نشان محصول شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان،  به عنوان محبوب ترین مسیریاب ایرانی برای دومین بار توانست، این عنوان افتخار را در حوزه حمل و نقل در جشنواره وب و موبایل ایران کسب کند.

جشنواره وب و موبایل ایران با ده ها هزار شرکت کننده، بزرگ ترین عرصه رقابت میان وبسایت ها و نرم افزارهای موبایل می باشد و کسب عنوان در آن به مثابه بزرگترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران است.
نشان، یک نرم افزار مسیریابی و تخمین ترافیک است که خدمات خود را به صورت رایگان در سراسر ایران ارائه می دهد. این نرم افزار که محصول دانش بنیان گروه راژمان است برخلاف رقبای خود به نقشه های گوگل متکی نیست و همین امر باعث شده بتواند خدمات خود را باتوجه به محدوده ترافیک و طرح زوج و فرد ارائه دهد.
توسعه دهندگان نرم افزار نشان بستری را برای گرفتن بازخور و نظر کاربران خود فراهم نموده اند، به گونه ای که افراد می توانند هنگام استفاده از نرم افزار نکات و اطلاعات تازه ای را به آن اضافه یا اصلاح کنند. این نرم افزار با دقت بالای خدماتش توانسته رضایت حداکثری مشتریان خود را به دست آورد.