Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

در نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی اتفاق خواهد افتاد؛
خودنمایی گروه انرژی پارک علم و فناوری خراسان در حوزه پتروشیمی کشور

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


عقد تفاهم نامه همکاری شرکت های عضو گروه انرژی پارک علم و فناوری خراسان و مجموعه کارفرمایی پتروشیمی در راستای داخلی سازی تجهیزات مورد نیاز این حوزه، در حاشیه نمایشگاه "تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی" همراه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان و به نقل از مرکز رشد انرژی نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی از تاریخ 27 لغایت 29 بهمن ماه در محل مرکز نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش برگزار میگردد. این نمایشگاه که در سال رونق تولید و با هدف حمایت و بهره گیری حداکثری از توان داخلی به ویژه استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت های صنایع پتروشیمی خلیج فارس و انجمن سازندگان صنعت نفت ایران (استصنا) در محل جزیره کیش در حال وقوع است.

در این رویداد 3 روزه که با عقد تفاهم نامه همکاری فی ما بین شرکت ها و مجموعه کارفرمایی پتروشیمی همراه است، شرکت های برنا صنعت توس، کاوش صنعت توس و پرتو صنعت پاژ به عنوان نمایندگان گروه انرژی پارک علم و فناوری خراسان به عقد تفاهم نامه همکاری در حوزه های قطعات و متعلقات کمپرسور، کنترل ولوو و تجهیزات ابزار دقیق و توربو کمپرسورهای مورد نیاز این صنعت با شرکت های تابعه اروندان، تندگویان، فجر و کارون خواهند پرداخت.