Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

در بازدید مسئولین پارک علم و فناوری خراسان از مجموعه تفریحی، گردشگری چالیدره، مطرح شد:
ردپای فناوری های نوین در مجموعه تفریحی چالیدره

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


در بازدید رییس، معاون و مدیران پارک علم و فناوری خراسان از مجموعه تفریحی، گردشگری چالیدره در طرقبه، همکاری دو مجموعه برای ظهور و بروز فناوری ­های نو در این مجموعه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از واحد پروژه ها و پیمان ها؛ رییس، معاون و برخی از مدیران پارک علم و فناوری خراسان روز یکشنبه، چهارم اسفند ماه با همراهی مدیرعامل مجموعه تفریحی، گردشگری چالیدره، و همکاران ایشان از سایت­ ها، امکانات و زیرساخت­ های موجود در این مجموعه بازدید کردند.

مهندس رحیمیان مدیرعامل مجموعه چالیدره با اشاره به اینکه این مجموعه در برخی اوقات سال، روزانه نزدیک به ده ­هزار نفر بازدید کننده دارد، زیرساخت­ ها و و تفریحات موجود در چالیدره را مدنظر قرار داد و خواستار ورود شرکت­ های فناور و دانش بنیان و به کارگیری فناوری ­های جدید در جهت رونق بیش ­از پیش این مجموعه شد.

دکتر رضا قنبری، رییس پارک علم و فناوری خراسان، ضمن توجه به بسترهای موجود در چالیدره، حضور شرکت­ های فعال در زمینه گردشگری، مبلمان شهری، بازی و سرگرمی و هوشمندسازی را موثر دانست. چرا که با پیاده سازی فناوری این شرکت­ ها، شاهد رونق بیشتر این مجموعه و طبیعتا استقبال گسترده ­تر بازدیدکنندگان و مسافرین داخلی و خارجی خواهیم بود.

شایان ذکر است با توجه به اینکه پارک علم و فناوری خراسان در بین پارک ­های علم و فناوری از سوی وزارت علوم به عنوان دبیرخانه توسعه فناوری­ های نو در منطقه آزاد کیش انتخاب شده است، مقرر شده که مجموعه محصولات مرتبط با تفریحات آبی و گردشگری موجود را نیز با مجموعه تفریحی و گردشگری چالیدره به اشتراک بگذارد.