Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

عضو مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان؛
سورنا ستاری از محصول جدید شرکت دانش بنیان همراه دکتر بازدید نمود

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از آخرین محصول شرکت دانش بنیان همراه دکترعضو مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان و فعال در حوزه سلامت بازدید نمود.

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد ICT؛ معاون علمی ریاست جمهوری در بازدید خود از نمایشگاه تجهیزات پزشکی و دارویی از کیوسک پزشک از راه دور (Telemedicine) محصول جدید شرکت همراه دکتر رونمایی کرد.

 معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در بازدید خود از شرکت های حوزه سلامت به نقش پررنگ آن ها در شرایط تحریم اشاره نمود و افزود شرکت های دانش بنیان روند مثبتی را در پیش دارند و امید فردای کشور به آن ها می باشد.

همراه دکتر مجموعه ای از ابزارهای نوین نرم افزاری و سخت افزاری است، که به کاربران این امکان را می دهد در هر زمان و مکان، بدون محدودیت به خدمات درمانی و مراقبتی دسترسی پیدا کنند. این خدمات شامل اتصال مستقیم به پزشکان متبحر، دریافت مشاوره کاربردی و دریافت خدمات مراقبتی از راه دور به واسطه تلفن همراه و سخت افزارهای جانبی می باشد. آخرین محصول این شرکت دانش بنیان سرویس توسعه یافته تله مدیسن می باشد که تنها محدود به نرم‌افزارهای ارتباطی بین پزشک و بیمار نیست. در این سرویس علاوه بر نرم‌افزارهای هوشمند، سخت‌افزارهای کاربردی نیز طراحی و استفاده‌شده است. 

کیوسک تله مدیسین همراه دکتر، شامل مجموعه‌ای از نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای یکپارچه و هوشمند است که به‌ واسطه آن‌ها ارتباط میان شما و پزشک، به صورت دائم برقرار خواهد بود. چمدان سلامت، ECG اختصاصی، پرونده الکترونیک سلامت، نرم‌افزارهای اختصاصی بیمار و پزشک ازجمله بخش‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سرویس تله مدیسین همراه دکتر هستند