Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

عضو مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان؛

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


نوبان، سامانه آنلاین نوبت دهی پزشکان و عضو مرکز رشد ICT پارک علم فناوری خراسان، همزمان با شروع بحران کرونا خدمات ویژه ای برای کاهش استرس سلامت جویان تعریف کرده و شماره ای برای پاسخ دهی و ارتباط سلامت جویان و سلامت یاران(پزشکان) اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد ICT؛ تیم پزشکی نوبان به دور از هیاهوهای رسانه‌ای با تکیه بر دانش پزشکی، مقالات روز مجامع علمی و منابع موثق اطلاعات بهداشتی و درمانی با رویکردی علمی اما ساده و راحت با کرونا برخورد کرده است.  و سامانه مشاوره تلفنی نوبان، اختصاصی کرونا در یک ماه گذشته رکورد زد.
طبق آمارهای رسمی سامانه مشاوره تلفنی نوبان، مجموعا 40 پزشک در 7روز هفته و با بیش از2600 تماس در 29 روز، مجموعا 12000 دقیقه مشاوره تلفنی داده اند و میانگین هر تماس 4 دقیقه بوده است.
کمترین تماس جهت مشاوره تلفنی در 1 فروردین ماه و افزایش چشمگیرتماس ها در 15 فروردین ماه بوده است.
نوبان، یک سامانه آنلاین نوبت دهی است که ارتباط میان سلامت یار، پزشک و سلامت جو را تسهیل می بخشد. این شرکت از سال 93 با برند (سلام دکتر) با تحلیل و طراحی نرم افزار نوبت دهی برای یک مطب فعالیت خود را آغاز نمود. در سال 94 نیز شرکت فناور عضو پارک علم و فناوری شد و در سال 97 ضمن تغییر برند از سلام دکتر به (نوبان) دانش بنیان گردید.