Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


شرکت نانو آداک پارس طلایی، عضو مرکز رشد فناوری گناباد پارک علم و فناوری خراسان به عنوان معین اقتصادی طرح مثلت توسعه اقتصادی – فرهنگی شهرستان گناباد انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری گناباد؛ شرکت نانوآداک پارس طلایی از واحدهای فناور این مرکز بعد از عقد تفاهم نامه با استانداری خراسان رضوی به عنوان معین اقتصادی طرح مثلت توسعه اقتصادی – فرهنگی شهرستان گناباد انتخاب شد.

بهناز افضلیان مدیرعامل شرکت نانو آداک پارس طلایی در این باره گفت: این شرکت از واحدهای فناور مرکز رشد فناوری گناباد می باشد و مسئولیت توانمندسازی ساکنان برخی از روستاهای شهرستان را برعهده گرفته است.

بهناز افضلیان افزود: مدیریت حوزه اقتصادی در روستاهای ریاب، خیبری، بیلند، قنبرآباد، زیبد، سنو، خانیک و نجم آباد بر عهده شرکت نانو آداک پارس طلایی قرارگرفته و این شرکت علاوه بر وظیفه توانمندسازی اقتصادی روستاها، به شناسایی ظرفیت های مناطق تحت پوشش، تسهیلگری در آموزش و توان افزایی مردم، توجه به مسایل فرهنگی -ورزشی روستاها و ایجاد بستر اقتصاد مردمی می پردازد.

وی در ادامه گفت: این معین در بحث اقتصادی و اشتغال از مشاوره یک سازمان مردم نهاد که شامل افراد متخصص در زمینه مختلف هستند بهره می برد. لازم به ذکر است شرکت های موجود در مرکز رشد فناوری گناباد همکاری تنگاتنگی با این معین اقتصادی دارند و در بحث اشتغال هدف این شرکت درگام اول پایدار سازی و توسعه مشاغل موجود در روستا و در گام دوم ایجاد مشاغل جدید با توجه به پتانسیل های خود روستا می باشد.