Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیرعامل شرکت آنباندگیم استودیو خبر داد؛
ایده‌پردازی و خلاقیت در بازی آنباند حد ندارد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مدیرعامل شرکت آنباندگیم استودیو، پذیرش شده در پارک علم و فناوری خراسان، گفت: یکی از آن مواردی که در آنباند حد ندارد، ایده پردازی و خلاقیت است و از کیفیت عالی در کار خود لذت می‌بریم.

معین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار پارک علم ‌و فناوری خراسان اظهار کرد: استودیو آن‌باند در سال ۹۲ تاسیس شده است. بازی‌های شرکت آن‌باند بر روی سایت کافه بازار و گوگل پلی موجود است، ما تولید کننده بازی‌های رایانه‌ای در بستر موبایل، دسکتاپ، تلویزیون هوشمند و سامانه‌های سخت­افزاری هستیم که بیشتر تمرکز ما بر روی بازی‌های موبایل است.

وی افزود: افتخارات بزرگی از جمله کاندیدای بهترین بازی سال دنیا در  IGN فرانسیسکو که یک وب سایت رسانه‌ای و سرگرمی آمریکایی است، بوده‌ایم. همچنین کاندید بهترین سناریو در جشنواره بین­المللی عمار، مقام اول دستاورد هنری اف یو ام گیم جم، مقام دوم گیم جم ایرانا و ... را از آن خود کرده‌ایم.

مدیرعامل شرکت آنباند بیان کرد: در حال حاضر تمرکز خود را بر روی تولید بازی در بازار بین‌المللی گذاشته‌ایم و بازی‌‌های هایپر کژوال (Hyper-Casual) تولید می‌کنیم که رده سنی بازی‌ها کاملا مشخص شده است.

همچنین بازی‌ها و برنامه‌هایی با فناوری واقعیت افزوده و مجازی تولید می‌کنیم تا برای ارتباط بهتر با مشتری و معرفی آنچه در این خصوص نیاز است، کمک‌دهنده و بی‌رقیب باشید.

رضایی تصریح کرد: همچنین می‌توان کتاب‌هایی که افراد تولید کرده‌اند را به ما بسپارند، تا آن‌ها را به یک بازی ساده و جذاب برای کودکان تبدیل کنیم و امکان ارزیابی و بررسی آموزشی را فراهم سازیم.

رضایی درخصوص فرآیند تولید در آنباند عنوان کرد: شرکت ما تولیدات خود را با وسواس، دقت و زیر نظر افراد حرفه‌ای و باسابقه انجام می‌دهد و از کیفیت عالی در کار خود لذت می‌برد. یکی از آن مواردی که در آنباند حد ندارد، ایده‌پردازی و خلاقیت است.

مدیرعامل شرکت آن‌باند با اشاره به اینکه ورود به پارک علم و فناوری خراسان برای آن‌ها افتخارآفرین است، ادامه داد: قبل از ورود به پارک در شتاب‌دهنده مشغول فعالیت بودیم و با هدف کسب‌رتبه دانش‌بنیان، فراهم کردن مکان مناسب و همچنین استفاده از مشاوره‌ها و کمک‌های جانبی، تصمیم به ورود و عضویت در پارک علم ‌و فناوری خراسان را کردیم.