Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

در نمایشگاه تخصصی فیلتر سازان داخلی هلدینگ خلیج فارس؛
تفاهم نامه همکاری فی ما بین شرکت پتروشیمی تندگویان و پدیده انرژی پارسیان منعقد شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


در راستای رفع نیاز مندیهای پتروشیمی شهید تندگویان و افزایش بهره وری و رونق تولید، تفاهم نامه ای بین شرکت پدیده انرژی پارسیان و پتروشیمی شهید تندگویان در خصوص ساخت فیلترهای انواع اکچویتر موجود در تجهیزات پتروشیمی تندگویان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از وبگاه پتروشیمی شهید تندگویان؛ نمایشگاه تخصصی فیلترسازان داخلی، با تمرکز بر نیازمندی های پتروشیمی شهید تندگویان و با حضور شرکتهای مطرح و صاحب نام در این صنعت برگزار و در آن آخرین دست آوردها و توانایی های شرکت های تولیدکننده داخلی در زمینه ساخت انواع فیلترهای صنعتی به نمایش گذاشته شد.

 از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه علاوه بر عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از توان و قابلیتهای شرکت های داخلی به منظور تحقق جهش تولید، میتوان به جلوگیری از خروج ارز ، خودکفایی کشور در زمینه های ساخت فیلترهای مختلف و کمک به ارتقاء دانش از طریق همفکری مدیران و کارشناسان  صنعت پتروشیمی و تولید کنندگان اشاره نمود.

 در این برنامه چهارده شرکت مطرح کشور در زمینه فیلترسازی حضور یافته و ضمن معرفی محصولات، قابلیت های خود را در تولید محصولات جدید به نمایش گذاشتند.

در این نمایشگاه، شرکت پدیده انرژی پارسیان به موجب معرفی یکی از محصولات خود که در زمینه تولید انواع فیلتر مربوط به اکچویترهای صنعت پتروشیمی است، حضور یافته و موفق به عقد تفاهم همکاری با این پتروشیمی گردید.

قابل ذکر بوده علاوه بر بازدید مدیران، مسئولین و کارشناسان پتروشیمی شهید تندگویان ، مدیران و کارشناسان شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه پتروشیمی نیز از نمایشگاه بازدید نموده و ضمن بیان نیازها و خواسته های خود از تولیدکنندگان، مذاکره و هماهنگی  جهت استفاده از ظرفیت تولید کنندگان داخلی دراین نمایشگاه صورت پذیرفت.