Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

رئیس پارک علم و فناوری خراسان از شرکت دانش بنیان نوین کامپوزیت صدرا بازدید کرد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


رئیس پارک علم و فناوری خراسان در سلسله بازدیدهای خود از شرکت های عضو، از محل شرکت نوین کامپوزیت صدرا عضو مرکز رشد انرژی پارک خراسان، بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان و به نقل از مرکز رشد انرژی؛ در راستای ارائه مطلوب تر خدمات پارک به مشتریان خود، دکتر رضا قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان با همراهی مهندس داود تفضلی، معاون توسعه و مهندس معصومه ذاکریان مقدم، مدیر مرکز رشد انرژی این پارک، از سایت عملیاتی شرکت نوین کامپوزیت صدرا، واقع در شهرک صنعتی فناوری های برتر بازدید کرد.

شرکت نوین کامپوزیت صدرا به عنوان شرکت دانش بنیان در حوزه لوله و اتصالات GRE، امروزه موفق به تولید گریتینگ های آب شیرین کن، مخازن حجم بزرگ GRVE با لاینر ترموپلاست، لوله مغزه گیری GRE و هدر آنولیت مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی می باشد که با تاییدهای مختلف از این سازمان همراه بوده است.

 در این بازدید، که با هدف شنیدین صدای (درخواست) شرکت ها به عنوان مشتریان اصلی پارک برگزار شد، علاوه بر ارائه آخرین دستاوردهای شرکت در تولید محصولات کامپوزیتی و ارائه گزارشی از روند رشد شرکت در بازه 4 ساله عضویت در پارک، تقاضای شرکت به عنوان عضو غیرمستقر بررسی و در دستور کار قرار گرفت.

در این بازدید مقرر شد که همکاری پارک در تامین نیروی انسانی متخصص، پیگیری تخصیص ارز جهت تامین مواد اولیه شرکت و چگونگی امکان استفاده از تسهیلات شرکت های فناور و دانش بنیان و ورود سایر محصولات شرکت به لیست محصولات دانش بنیان به عنوان اعم نیازهای شرکت، از طریق پارک پیگیری گردد.