Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیرکل سازمان بازرسی استان خراسان رضوی:
هرکس دچار یأس و ناامیدی شد، از مجموعه پارک علم و فناوری خراسان بازدید کند

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مدیرکل سازمان بازرسی استان خراسان رضوی و هیآت همراه ایشان، صبح امروز یکشنبه اول تیرماه سال جاری، ضمن بازدید از شرکت های فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان، با رئیس و مسوولان پارک خراسان به گفت و گو نشستند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، حجت الاسلام و المسلمین فتوحی مدیرکل سازمان بازرسی استان خراسان رضوی ضمن تبریک ایام فرخنده دهه کرامت و مصادف شدن آن با هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کشورمان تاکید کرد: هرکس دچار یأس و ناامیدی شد، از مجموعه پارک علم و فناوری خراسان بازدید کند.

وی در ادامه گفت: بنده در این بازدید نه تنها ناراحتی و ناامیدی ندیدم، بلکه سراسر انگیزه و انرژی بود.

مدیرکل سازمان بازرسی استان خراسان رضوی اظهار کرد: این جوانان، تحقق شعار امسال و سال گذشته به عنوان "جهش تولید" و "رونق تولید" را به معنی واقعی رقم زده اند.

حجت الاسلام و المسلمین فتوحی در راستای تسهیل روند رو به رشد و توسعه شرکت های فناور و دانش بنیان گفت: سازمان بازرسی استان، آمادگی همکاری و همراهی با پارک علم و فناوری خراسان، به منظور حل چالش ها و موانع پیش روی این شرکت ها با سایر دستگاه ها را دارد.

وی همچنین در پایان، درخصوص توفیق روزافزون شرکت های فناور و دانش بنیان استان در جهت تحقق شعار "جهش تولید" ابراز امیدواری کرد.

دکتر قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان نیز در این جلسه، تلاش جوانان فعال در شرکت های فناور و دانش بنیان را جنگ با ناامیدی خواند.

شایان ذکر است مسئولین سازمان بازرسی استان خراسان رضوی از شرکت های دانش بنیان سامان داروی هشتم، بهپویان امین منتظر، آهار شرق و کارن افزار بازدید کردند.