Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

بنیانگذار استودیو آنلاین تولید فیلم و انیمیشن پازن:
تخصصی‌ترین استودیو ساخت فیلم و انیمیشن هستیم

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


بنیانگذار استودیو آنلاین تولید فیلم و انیمیشن پازن، پذیرش شده در پارک علم و فناوری خراسان، گفت: اولین و تخصصی‌ترین استودیو ساخت فیلم و انیمیشن هستیم و با هر سطحی از اطلاعات می‌توانید پروژه‌های خود را ثبت کنید، زیرا برای هر پروژه، مشاور و مدیر معرفی می‌کنیم.

حسن مهدوی‌پور درگفت‌وگو با خبرنگار پارک علم‌وفناوری خراسان اظهار کرد: پازن، پلتفرم دوسویه برای کارفرمایان و فریلنسرها است که از یک سو امکان دسترسی به انواع پروژه‌ها را برای نیروهای متخصص فعال در حوزه انیمیشن که جویای درآمد و شغل هستند فراهم می‌‌کند و از سوی دیگر امکان دسترسی تهیه‌کنندگان و متقاضیان تولید را در عرصه فیلم و انیمیشن به نیروهای متخصص، توانمند و حرفه‌ای معرفی می‌کند.

وی افزود: افراد می‌توانند به عنوان سفارش‌دهنده پروژه خود را در سایت ثبت کنند، سپس نیروهای انیماتور استودیو پازن پروژه‌ها را مشاهده و درخواست همکاری را به آن‌ها ارسال می‌کنند. در تمام مدت، مدیران و سفارش‌دهندگان می‌توانند به صورت آنلاین پیشرفت و نتیجه پروژه خود را مشاهده کنند. همچنین استفاده از سخت‌افزارهای مورد نیاز برای تولید انیمیشن را به صورت آنلاین در اختیار افراد قرار می‌دهیم.

مهدوی‌پور با اشاره به اینکه این پلتفرم دارای مشاور و مدیر است، ادامه داد: مزیت مهم این پلتفرم این است که هر فردی با هر سطحی از اطلاعات می‌تواند پروژه‌های خود را ثبت کند، زیرا برای هر پروژه، مشاور و مدیر معرفی می‌کنیم که در راستای پیشرفت و تولید کار به آن‌ها کمک خواهند کرد. همچنین اطلاعات پروژه محفوظ است و هرکس بخش مربوط به کار خود را مشاهده می‌کند.

بنیانگذار استودیو آنلاین تولید فیلم و انیمیشن پازن گفت: افراد با ثبت‌نام در سایت‌های pazn.ir و  pazanstudio.com می‌توانند پروژه‌های خود بر روی این سایت قرار دهند و آن ها را دنبال کنند؛ که البته قصد داریم این دو سایت را با هم ادغام کنیم.

وی عنوان کرد: انیمیشن، علاوه برفرهنگ­سازی به واسطه جذابیت‌های بصری آن، می‌تواند باعث ایجاد اشتغال و درآمد در جامعه گردد، در این طرح تلاش کرده‌ایم علاوه بر ارائه پیشنهادات و راهکارهای تولید و گسترش درآمد، زمینه‌های گسترش انیمیشن در سطح بین‌المللی را نیز فراهم آوریم.

مهدوی‌پور درخصوص حضور در پارک علم‌ و فناوری خراسان افزود: هدف ما برای حضور در پارک، هم‌افزایی وتبادل تجربه با دیگر شرکت‌ها و استارت آپ‌ها، پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و همچنین حمایت مالی و تسهیل در بهره‌مندی از تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی و تسریع در فرآیند و کسب رتبه دانش‌بنیان می باشد.