Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

زیرساخت ها و اپلیکیشن شرکت ردپنل توسعه یافت

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


اپلیکیشن ردپنل به سرعت در حال توسعه و افزودن زیرسیستم ها و امکانات به روز است و همچنین این شرکت به جمع شرکت های خلاق پیوست.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ ردپنل ابتدا با ماهیت تولیدی در حوزه دکوراسیون داخلی تاسیس شد و قرار بود طی برنامه 10 ساله به قلب بازار دکوراسیون داخلی نفوذ کرده و سهم عمده ای از کل بازار را به دست بگیرد. در طول سالیان گذشته قسمت عمده راه طی شده و در حال حاضر پلتفرم ردپنل با انبوهی از تجارب و آزمون های سخت، آمادگی دارد سهم بیشتری از بازار را به دست بیاورد. در طول سالهای 96 تا 98 مطالعات عمیقی در بازار دکوراسیون داخلی انجام شد. سفرهای بسیار زیاد و مصاحبه های فراوان با فروشگاه های دکوراسیون داخلی، تولیدکنندگان و کارفرمایان جزو برنامه مطالعات بازار بوده است.

این مجموعه در مرحله mvp موفق شد 1600 اپلیکیشن در سطح فروشگاه های دکوراسیون داخلی نصب کند و از این میان، 470 فروشگاه در حال تبادل کالا هستند. همچنین تا این مرحله 32 کارگاه تولیدی با تنوع کالاهای خود در این پلتفرم حاضر شده و اقدام به عرضه کالاهای خود کردند.

ردپنل در میانه سال 1398 به جمع شرکت های فناور مستقر در مرکز رشد فناوری اطلاعات پارک علم و فناوری خراسان پیوست و با استفاده از تجارب گذشته از ابتدای سال، اقدام به بازنویسی و توسعه پلتفرم نموده و هم اکنون موفق شده تا اولین نسخه سامانه یک پارچه را ارایه کند. اپلیکیشن ردپنل با حداقل امکانات در نسخه اولیه منتشر شده و به سرعت در حال توسعه و افزودن زیرسیستم ها و امکانات به روز است. همچنین با ارایه نخستین نسخه و بلافاصله بعد از آن، موفق شد در تیرماه سال جاری به جمع شرکت های خلاق اضافه شود.

مسئولین رد پنل معتقدند، این راه ادامه دارد و ردپنل پس از گذر از چالش های فراوان، آینده را هدف گرفته است.